Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    7 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Senior Backend Developer

ASTEK Polska
pomorskie
specjalista mid / senior
praca zdalna
1023 dni temu
ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

100% remote

Web-based application to manage the latest clinical and commercial specifications for drug products and drug substances. These specifications are submitted to health authorities and form part of the Quality information in the regulatory dossier for all countries. Additionally, the application supports the creation of hybrid specifications, which allow for a joint clinical and commercial release.

Requirements:
  • Expert Knowledge regarding Java technologies
  • Ability to train people
  • Ability to work as Solution Architect
  • Ability to work as development or technical lead
  • Experience in use Agile methodology
  • Solving issues within the cooperation with solution owners/vendors (for example with Oracle support team
  • Ability to lead the team (plan and organize work).
  • Experience in working in modern architecture models, like microservices, CQRS etc...
  • Experience in Docker and Cloud (AWS/Azure/Google) or other cloud provider
  • Knowledge of at least one cloud platform (Cloud (AWS/Azure/Google), Azure, GCP)
  • English level: B2/C1
Technology stack:
  • Knowledge of other JVM based programming languages and frameworks (Scala, Grails)
  • Java
  • REST
  • Struts 2 / Spring MVC
  • Spring
  • Hibernate/JPA
  • SQL
  • Maven2
  • Google App Engine
  • Twitter Bootstrap
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci