Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    17 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Senior Front-End Developer

Michael Page
mazowieckie, Warszawa, Mazowieckie
praca stacjonarna
1584 dni temu
Warszawa, Mazowieckie 36065/001_1575905673

W centrum naszej działalności znajdują się tysiące ludzi, których życie odmieniliśmy znajdując im nową pracę oraz wyjątkowa jakość usług, które świadczymy naszym klientom i kandydatom. Z dumą wyznaczamy standardy na rynku rekrutacyjnym, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu połączonemu ze zrozumieniem osobistych motywacji, stwarzamy naszym kandydatom okazję do realizacji pełni ich potencjału.

Niezależnie od tego czy jesteś pracodawcą poszukującym członków swojego zespołu, czy kandydatem, który chce rozwinąć swoją karierę, Michael Page oferuje Ci zespół który zrozumie Twoje potrzeby.

Wraz z Page Executive i Page Outsourcing, Michael Page jest częścią PageGroup. Jesteśmy pewni, że nasza wiedza pomoże Ci osiągnąć Twoje cele – niezależnie od tego czy szukasz pracownika, czy też nowego miejsca pracy.
Skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za ciągły rozwój funkcjonalności serwisu e-commerce, oraz za kod po stronie front-endu na najwyższym poziomie.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest jeden z największych na świecie retailerów sportowy.

Opis stanowiska

NA TYM STANOWISKU BĘDZIESZ:

* tworzyć warstwę frontową stron internetowych
* modyfikować funkcjonalności serwisu e-commerce
* dbać o spójność nowego oraz istniejącego kodu
* współpracować ze specjalistami z obszaru technologii i UX

Profil kandydata

NASZE WYMAGANIA:

* minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
* bardzo dobra znajomość HTML oraz CSS
* bardzo dobra znajomość Javascript
* dobra znajomość Bootstrap 4
* znajomość SASS, NPM, Gulp (lub innych task runnerów) oraz systemu wersji kontroli
* podstawowa znajomość Adobe Photoshop
* znajomość zagadnień z obszaru RWD
* znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
* chęć rozwoju z zakresu nowych technologii i frameworków

MILE WIDZIANE:

* dobra znajomość React.js / Vue.js / Svelte
* doświadczenie w pracy z CMS
* dobra znajomość Node.js

Oferujemy

OFERUJEMY:

* zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B
* pracę w dynamicznym zespole
* możliwość wyboru narzędzi oraz technologii pracy
* możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach
* wynagrodzenie odpowiednie do posiadanego doświadczenia i umiejętności
* indywidualną ścieżkę rozwoju wraz ze szkoleniami, które sam(a) zaproponujesz
* dodatkowe biuro w centrum Warszawy
* stabilne zatrudnienie
* częste integracje działowe (sportowe jak i rozrywkowe)

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.
Dlaczego Michael Page?
  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców