Zobacz więcej ofert pracy

Senior Full-Stack Developer .NET

Nigel Frank International
pomorskie, Trojmiasto
praca stacjonarna
1667 dni temu

The Global Leader in Microsoft Recruitment

Established in 2006 in Newcastle UK, Nigel Frank International has rapidly grown into the global leader in Microsoft recruitment. With additional offices in London, Berlin, New York, San Francisco, Dallas, Melbourne and Singapore, we offer our Microsoft Partner and End User clients unparalleled access to the widest range of high calibre candidates.

Miejsce pracy: Trojmiasto
Nr ref.: NFI_240919_MK

Poszukuje doświadczonego specjalisty na stanowisko Senior Full-Stack Developer. Firma gwarantuje udział w ciekawych i rozwijających projektach a także świetną atmosferę w pracy w międzynarodowym zespole, który tworzy i zarządza systemami w oparciu o technologie .NET.

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie oraz rozwijanie oprogramowania
  • Dokumentacja przebiegu prac projektowych
  • Techniczne testowanie oprogramowania oraz przygotowywanie dokumentacji w ramach prowadzonych projektów
  • Projektowanie architektury aplikacji

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z technologią .NET oraz umiejętność tworzenia aplikacji w C#
  • Dobra znajomość ASP.NET MVC, WCF, Visual Studio
  • Znajomość JavaScript, HTML, CSS
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju oraz szkolenia
  • Pakiet benefitów
  • Wyjazdy służbowe oraz udział w konferencjach
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku