Najnowsze oferty pracy

  • Senior Symfony Developer

    Polcode Sp. z o.o   opolskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   14 000 - 22 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online
    4 dni
    Get ready to: Apply your PHP 7+ knowledge to real-world enterprise software solutions; Have a meaningful impact on projects – analyze requirements, functional specifications, and recommend improvements; Bring innovation to the projects, refactor existing codebase to drive up code quality, and ease...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Programista PHP Opolskie
Senior PHP Web Developer

websky sp. z o.o
opolskie, praca zdalna
praca stacjonarna
2261 dni temu

Z dokładnością

do pół piksela

Firma websky od 20 lat wspiera swoją wiedzą i doświadczeniem firmy i instytucje publiczne w projektach z obszaru IT. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i rozbudowaną bazę stałych klientów zarówno w kraju, jak też za granicą. Współpracujemy z agencjami marketingowymi z Niemiec i Szwajcarii.

praca zdalna
Opis stanowiska:
  • projektowanie i wdrażanie nowych systemów
  • tworzenie oprogramowania na potrzeby nowych oraz istniejących aplikacji
  • obsługa bieżących systemów i aplikacji
  • obsługa platform e-commerce Prestashop / Magento
Wymagania:
  • wykształcenie informatyczne (mile widziane)
  • znajomość języka programowania PHP5 (minimum 3-letnie doświadczenie)
  • umiejętność estymacji czasu pracy i realizacji wyznaczonych zadań
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL), HTML, CSS, Javascript, jQuery
  • wysokie umiejętności w tworzeniu obiektowo zorientowanego oprogramowania
  • znajomość systemu kontroli wersji (Git/SVN)
  • dobra znajomość przynajmniej jednego frameworka, np. Zend/Laravel/Symfony/Codeigniter
  • doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu web services (SOAP, XML-RPC)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość Prestashop / Magento
Oferujemy:
  • stałą pracę oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • pracę przy interesujących projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie kontraktu B2B lub umowy o pracę

Wynagrodzenie 5.000-8.000 w zależności od rodzaju zatrudnienia oraz indywidualnych umiejętności i doświadczenia kandydata.

Oczekujemy gotowości do podjęcia pracy 1 marca 2018.