Praca.pl Praca Podkarpackie Senior Project Manager Podkarpackie
Senior Project Manager / Program Manager

CYFROWA FOTO Sp. z o.o.
podkarpackie, Zaczernie k. Rzeszowa
praca stacjonarna
1526 dni temu

Cyfrowa Foto to jedna z trzech największych drukarni cyfrowych w Europie.
Swój model biznesowy opieramy o nowoczesne rozwiązania e-commerce,
docierając kanałami B2B i B2C do fotografów krajowych i zagranicznych.

Miejsce pracy: Zaczernie k. Rzeszowa

Jesteśmy jedną z największych drukarni w Europie. Działamy na styku trzech obszarów - poligrafii, fotografii oraz introligatorstwa. Nasza firma znajduje się w Zaczerniu/k. Rzeszowa zajmując budynek o powierzchni 8000 m2. Zajmujemy się drukiem cyfrowym, wytwarzaniem fotoproduktów takich jak fotoalbumy i fotoksiążki. Naszym kluczem do sukcesu są Ludzie i Technologia.

Aktualnie do naszego działu, Biura Projektów, poszukujemy odpowiedzialnego, i doświadczonego Project Managera, który(a) oprócz samodzielnego kierowania powierzonymi projektami zajmie się doskonaleniem dobrych praktyk z tego zakresu, co pomoże organizacji wspierać i realizować strategiczne plany przedsiębiorstwa oraz doskonalić się w zarządzaniu projektami.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • koordynowanie kluczowych parametrów powierzonych projektów tj. harmonogram, budżet i zakres
  • nadzór nad zgodnością realizacji projektów z obowiązującym standardem w firmie,
  • monitorowanie i raportowanie stanu realizacji prac dla Sponsorów i Zarządu
  • wsparcie dla realizowanych w firmie zmian i prowadzenie szkoleń wewnętrznych
  • identyfikacja, monitorowanie i analiza ryzyk w prowadzonych projektach oraz planowanie działań zaradczych i nadzorowanie ich realizacji
  • zarządzanie zmianą
  • zarządzanie komunikacją w projekcie w szczególności dbałość o terminowość i jakość informacji
  • koordynowanie prac zespołu projektowego w tym planowanie i rozliczanie zadań oraz motywowanie i zapewnienie wysokiej efektywności pracy
  • prowadzenie analiz oraz opracowywanie rekomendacji w zakresie powierzonych projektów oraz ich wpływu na cały portfel zmian
  • zapewnienie wytworzenia wszystkich zaplanowanych produktów projektu zgodnie z przyjętymi dla nich kryteriami jakości oraz obowiązującym standardem i regulacjami wewnętrznymi
POSZUKIWANE KOMPETENCJE
  • minimum 5-letnie doświadczenie w samodzielnym kierowaniu projektami, poparte portfolio
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • umiejętność skutecznego prowadzenia negocjacji
  • odwaga w podejmowaniu trudnych decyzji, wprowadzaniu ewentualnych zmian w harmonogramie projektu
  • konsekwentność w prowadzonych działaniach
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność efektywnego planowania zadań dla zespołu
  • zdolność do prognozowania przeszkód, znajomość ewentualnych problemów i ryzyka jakie może pojawić się w trakcie realizacji projektu
  • pożądana inicjatywa w procesie usprawniania norm i standardów realizacji projektów w firmie
  • mile widziane certyfikaty (np. IPMA, PMI, PRINCE2, ITIL)
Oferujemy:
  • pracę pełną wyzwań związanych z udziałem w coraz bardziej zaawansowanych projektach
  • szansa na realizację własnych inicjatyw
  • realny rozwój poprzez udział w szkoleniach, konferencjach, spotkaniach branżowych
  • dużą samodzielność w sposobie realizacji celów
  • wyjątkowa kultura organizacyjna cechująca się otwartością, pozytywnym i przyjaznym nastawieniem
  • brak obowiązującego dress code’u
  • inne benefity takie jak:
    dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty MultiSport, dostęp do ubezpieczenia grupowego

Poznaj

MPP Memory Papier Print

Kluczem do sukcesu są Ludzie … Ludzie z pasją

Powstaliśmy z pasji do fotografii i wiary w to, że zdjęcia mają w sobie ogromną wartość emocjonalną.  Od samego początku wiedzieliśmy, że chcemy utrwalać historie i wspomnienia ludzi na papierze poprzez druk. Pierwsze linie produktowe fotoksiążek i fotoalbumów zachwyciły naszych klientów. To dało nam jeszcze większą motywację do rozwoju w obszarach produktów, rynków i technologii. Jedno nie uległo tylko zmianie — zawsze chcieliśmy być blisko naszych klientów — słyszeć ich głos, rozumieć ich potrzeby i inspirować się ich pasjami.
Jesteśmy przekonani, że nasze wysokiej jakości produkty mają w sobie zdolność oddziaływania na ludzi. Z jednej strony pozwalamy klientom tworzyć własne historie, budować tożsamość, utrwalać ważne chwile. Z drugiej dajemy im możliwość wpływania na otoczenie i innych ludzi poprzez umiejętność wywoływania i dzielenia się dobrymi emocjami.
Po ponad dwóch dekadach istnienia jesteśmy jedną z największych drukarni cyfrowych w Europie, a także liderem na rynku personalizowanych fotoproduktów. Działamy na styku trzech branż: fotografii, poligrafii i nowoczesnego introligatorstwa. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych parków maszyn drukarskich i introligatorskich na świecie. Udostępniamy naszym klientom jeden z najlepszych kreatorów do projektowania fotoproduktów. Korzystamy też z dedykowanych systemów IT do zintegrowanego zarządzania produkcją i sprzedażą.
Nasze serce bije w Zaczerniu koła Rzeszowa i to właśnie z tego miejsca wysyłamy produkty do klientów prawie na całym świecie. MPP Memory Papier Print to zespół kilkunastu marek, w tym między innymi: Colorland, nPhoto, Decor Mint, Artibo, czy Presejo, a co za tym idzie także e-commerce, działających na podstawie wielokanałowej strategii sprzedaży.
Naszą firmę tworzą ludzie, którzy inspirują się nawzajem. Realizując ciekawe i ambitne przedsięwzięcia, rośniemy jako organizacja, a nasi pracownicy mogą stale podnosić swoje kompetencje. Wymieniając się doświadczeniami, pasjami i analizując nasze działania, możemy wzajemnie się uczyć i tworzyć wartościowe rozwiązania dla naszych klientów.