Senior Software Engineer (Labview)

ZF Group

Małopolskie

43 dni temu

Miejsce pracy: Częstochowa

Wymagania:

  • Znajomość Labview (Win, RT) na poziomie  bardzo dobrym;
  • Znajomość sprzętu NI (PXI, karty pomiarowe i sterujące);
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w Labview;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Umiejętność obsługi sprzętu pomiarowego (mierniki, oscyloskopy) na poziomie min. podstawowym;
  • Podstawowa wiedza z elektroniki;
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym;
  • Samodzielność i dobra organizacja czasu, kreatywność, otwartość na wyzwania.

Zadania:

  • Rozwijanie oprogramowania w Labview (Win, RT);
  • Testowanie oprogramowania;
  • Tworzenie rozwiązań koncepcyjnych;
  • Integracja sprzętu;
  • Tworzenie dokumentacji.

Oferujemy:

  • Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny)
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku
  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet socjalny oraz system benefitów.

Poznaj

ZF Group

Specjalista do spraw oprogramowania jest osobą odpowiedzialną, w największym skrócie, za opracowywanie, wdrażanie i administrowanie oprogramowaniem komputerowym na terenie sieci informatycznej firmy lub instytucji. Praca specjalisty rozpoczyna się od analizy potrzeb firmy, w której został zatrudniony w kontekście systemu informatycznego, a następnie zaprojektowaniu odpowiedniego oprogramowania w odpowiedzi na te potrzeby. ...
Praca Specjalista ds. Oprogramowania