Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Serwisant kserokopiarek

Firma Handlowo Usługowa KONTRIX
mazowieckie
praca stacjonarna
5974 dni temu

Ogłoszenie numer: 37722, z dnia 2007-12-17

FHU KONTRIX działa na rynku urządzeń biurowych Konica / Konica Minolta od 1993 roku. Od roku 1998 jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Konica Minolta. Prowadzimy autoryzowany serwis urządzeń kopiująco-drukujących tej firmy. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: 03674

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za obsługę serwisową określonej grupy firm. Praca na tym stanowisku polega na : rutynowych przeglądach serwisowych urządzeń, usuwaniu zgłaszanych awarii, instalacji nowych urządzeń u klienta, remontach urządzeń na warsztacie w firmie.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne: elektronika, elektromechanika
  • zaangażowanie
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie w naprawie kserokopiarek nie jest wymagane
  • Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie
  • umowę o pracę
  • po okresie próbnym wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
  • samochód służbowy i telefon komórkowy