Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Serwisant maszyn budowlanych

Hays Poland

Polska

818 dni temu

Serwisant maszyn budowlanych
Polska
Serwisant maszyn budowlanych
Polska
Nr Ref.: 1067697

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Twój nowy pracodawca
Będziesz pracował dla firmy, która dostarcza wysokiej jakości usługi serwisowe nowoczesnych maszyn budowlanych w branży kolejowej. Firma jest wiodącym producentem maszyn, które są wykorzystywane i cenione przez największe firmy budowlane w Europie.

Twoje nowe stanowisko
Będziesz prowadził usługi serwisowe maszyn kolejowych, które obejmują działania związane z naprawą, konserwacją i montażem w zakresie elektroniki, elektryki, hydrauliki, pneumatyki i mechaniki. Będziesz aktywnie współpracował z działem technicznym, wdrażał nowe maszyny i szkolił operatorów.

Czego potrzebujesz, żeby odnieść sukces
Potrzebujesz posiadać doświadczenie techniczne w zakresie elektroniki, hydrauliki i mechaniki. Powinieneś posługiwać się językiem niemieckim lub angielskim na poziomie komunikatywnym oraz mieć prawo jazdy kat. B. Mile widziane jest wykształcenie wyższe techniczne. Jeśli jesteś otwarty na pracę w delegacji i potrafisz posługiwać się pakietem MS Office będziesz odpowiednim Kandydatem na to stanowisko.

Co dostaniesz w zamian
W zamian otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz pakiet socjalny. Pracodawca pokryje koszty delegacji, zapewni samochód służbowy, laptopa oraz telefon komórkowy. Zdobędziesz doświadczenie w pracy z nowoczesnymi maszynami budowlanymi w branży kolejowej.

Co musisz zrobić
Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, kliknij „Aplikuj teraz” i prześlij do nas aktualną wersję swojego CV.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Serwisant

Serwisant jest pracownikiem odpowiedzialnym za poprawne funkcjonowanie sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżący stan techniczny maszyn i urządzeń, przechowuje jego dokumentację techniczną i wykonuje ewentualne prace naprawcze, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga. Serwisant to osoba czynnie zaangażowana w organizowanie technicznych warunków dla ...
Serwisant Praca Serwisant

Podobne oferty

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (589)
Wałbrzych (43)
Legnica (62)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (122)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (116)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (839)
Tarnów (38)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1667)
Radom (64)
Płock (33)
Opolskie:
Opole (112)
Nysa (11)
Podkarpackie:
Rzeszów (89)
Przemyśl (18)
Podlaskie:
Białystok (100)
Suwałki (20)
Łomża (11)
Pomorskie:
Gdańsk (318)
Gdynia (119)
Słupsk (36)
Śląskie:
Katowice (412)
Świętokrzyskie:
Warmińsko-mazurskie:
Olsztyn (89)
Elbląg (30)
Ełk (9)
Wielkopolskie:
Poznań (507)
Kalisz (30)
Konin (25)
Zachodniopomorskie:
Szczecin (223)
Koszalin (47)
Kołobrzeg (18)
Auchan (111)
Tesco (232)
UBS (1)
OBI (8)
PKP (15)
STRABAG (15)
ABB (60)
Accenture (142)
Luxoft (157)
PKO BP (318)
KPMG (35)
T-Mobile (0)
IKEA (3)

Rekrutują z Praca.pl