Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Serwisant maszyn budowlanych

Hays Poland

Polska

844 dni temu

Serwisant maszyn budowlanych
Polska
Serwisant maszyn budowlanych
Polska
Nr Ref.: 1067697

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Twój nowy pracodawca
Będziesz pracował dla firmy, która dostarcza wysokiej jakości usługi serwisowe nowoczesnych maszyn budowlanych w branży kolejowej. Firma jest wiodącym producentem maszyn, które są wykorzystywane i cenione przez największe firmy budowlane w Europie.

Twoje nowe stanowisko
Będziesz prowadził usługi serwisowe maszyn kolejowych, które obejmują działania związane z naprawą, konserwacją i montażem w zakresie elektroniki, elektryki, hydrauliki, pneumatyki i mechaniki. Będziesz aktywnie współpracował z działem technicznym, wdrażał nowe maszyny i szkolił operatorów.

Czego potrzebujesz, żeby odnieść sukces
Potrzebujesz posiadać doświadczenie techniczne w zakresie elektroniki, hydrauliki i mechaniki. Powinieneś posługiwać się językiem niemieckim lub angielskim na poziomie komunikatywnym oraz mieć prawo jazdy kat. B. Mile widziane jest wykształcenie wyższe techniczne. Jeśli jesteś otwarty na pracę w delegacji i potrafisz posługiwać się pakietem MS Office będziesz odpowiednim Kandydatem na to stanowisko.

Co dostaniesz w zamian
W zamian otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz pakiet socjalny. Pracodawca pokryje koszty delegacji, zapewni samochód służbowy, laptopa oraz telefon komórkowy. Zdobędziesz doświadczenie w pracy z nowoczesnymi maszynami budowlanymi w branży kolejowej.

Co musisz zrobić
Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, kliknij „Aplikuj teraz” i prześlij do nas aktualną wersję swojego CV.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Serwisant

Serwisant jest pracownikiem odpowiedzialnym za poprawne funkcjonowanie sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżący stan techniczny maszyn i urządzeń, przechowuje jego dokumentację techniczną i wykonuje ewentualne prace naprawcze, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga. Serwisant to osoba czynnie zaangażowana w organizowanie technicznych warunków dla ...
Serwisant Praca Serwisant

Podobne oferty

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (665)
Wałbrzych (47)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (153)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (779)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1737)
Radom (71)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (23)
Podkarpackie:
Rzeszów (83)
Przemyśl (19)
Podlaskie:
Białystok (96)
Suwałki (30)
Łomża (18)
Pomorskie:
Gdańsk (322)
Gdynia (137)
Słupsk (40)
Śląskie:
Świętokrzyskie:
Warmińsko-mazurskie:
Olsztyn (99)
Elbląg (32)
Ełk (13)
Wielkopolskie:
Poznań (515)
Kalisz (43)
Konin (32)
Zachodniopomorskie:
Szczecin (264)
Koszalin (63)
Kołobrzeg (29)
Auchan (144)
Tesco (374)
UBS (0)
OBI (0)
PKP (16)
STRABAG (12)
ABB (50)
Accenture (131)
Luxoft (161)
PKO BP (261)
KPMG (32)
Orange (12)
IKEA (5)
Budimex (33)

Rekrutują z Praca.pl