Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Serwisant maszyn CNC

Tornos Technologies Poland Sp. z o.o

Małopolskie

184 dni temu

Szwajcarski producent maszyn CNC poszukuje osoby na stanowisko:

Serwisant maszyn CNC (praca na terenie Europy)
Opis stanowiska:
  • instalowanie nowych maszyn i urządzeń –centrów obróbczych CNC
  • przeprowadzanie napraw, przeglądów prewencyjnych, prac konserwacyjnych i remontowych maszyn
  • przeprowadzanie szkoleń i pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych naszych klientów
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne (preferowane mechaniczne i elektromechaniczne)
  • Doświadczenie w montażach i naprawach maszyn cnc
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie i znajomość zagadnień w sterowaniu FANUC będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz konsekwencja w działaniu oparta również na pracy zespołowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Ważne prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu osobowego
  • Dyspozycyjność (częste wyjazdy serwisowe)
  • Znajomość komputerowych programów biurowych (MS Office)
Oferta:
  • Uczestnictwo w szkoleniach technicznych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zatrudnienie w międzynarodowej korporacji o stabilnej pozycji na rynku
  • Uczestnictwo w rozwoju firmy, cieszącej się dużym uznaniem na rynku maszyn cnc
  • Niezbędne narzędzia pracy, telefon
  • Prywatne ubezpieczenie na pobyt za granicą
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie wypadkowe
Dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez rok od jej zakończenia dla potrzeb kolejnych rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prosimy o przesyłanie CV i innych dokumentów z oświadczeniem zawierającym zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach w związku z rekrutacją na stanowisko serwisant maszyn CNC przez spółkę Tornos Technologies Poland sp. z o.o. oraz spółki z grupy Tornos, jak również dla potrzeb kolejnych rekrutacji prowadzonych w ciągu roku od dnia zamknięcia rekrutacji na stanowisko, w związku z którym przesłane zostają dokumenty.
Informujemy, że dokumenty bez udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych nie podlegają rozpoznaniu.

Poznaj stanowisko: Serwisant

Serwisant jest pracownikiem odpowiedzialnym za poprawne funkcjonowanie sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżący stan techniczny maszyn i urządzeń, przechowuje jego dokumentację techniczną i wykonuje ewentualne prace naprawcze, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga. Serwisant to osoba czynnie zaangażowana w organizowanie technicznych warunków dla ...
Serwisant Praca Serwisant

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (608)
Wałbrzych (51)
Legnica (107)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (220)
Toruń (133)
Lubelskie:
Lublin (229)
Chełm (30)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (764)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (1888)
Radom (174)
Płock (60)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (59)