Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gniew
Serwisant Urządzeń Grzewczych

EKO-TECH Karol Słomski
Gniew
praca stacjonarna
5311 dni temu

Ogłoszenie numer: 79601, z dnia 2009-10-30

Firma istnieje od 11 lat, zajmuje się instalatorstwem sanitarnym jak również serwisem zamontowanych urządzeń.

Miejsce pracy: Gniew

Opis stanowiska

Serwisant urządzeń grzewczych, kotłów c.o. gazowych i olejowych firmy Viessmann, Vaillant itd., konserwacja węzłow cieplnych,

Wymagania

  • uprawnienia eksploatacji i dozoru dla urzadzeń cieplnych,
  • znajomość obsługi i automatyki kotłów,
  • dobra organizacja czasu pracy i dyspozycyjność.

Oferujemy

  • samochód służbowy,
  • telefon komórkowy,
  • dobre warunki płacy,
  • czas pracy organizowany przez serwisanta.

Wynagrodzenie

Od 1500 do 2000 PLN