Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Serwisant urządzeń

Talent IN

Opolskie

4 dni temu

 

Posiadasz wykształcenie techniczne? „Złota rączka” to Twoje drugie imię? W wolnym czasie czytasz schematy elektryczne, a oprócz tego posiadasz uprawnienia SEP do 1 kV?

To właśnie Ciebie szukamy! Dołącz do firmy, w której połączysz swoją pasję z możliwością rozwoju zawodowego.

 

Nasz Klient to szybko rozwijająca się Polska firma, która jest zdecydowanym liderem nie tylko na skale kraju ale również światową w dostarczaniu szeroko rozumianych rozwiązań technologicznych w obszarze logistyki.

Serwisant urządzeń
Miejsce pracy: woj. opolskie
Zadania:


Potrzebujemy zdolnego fachowca, który byłby odpowiedzialny za:


 • Instalowanie, serwisowanie oraz przeglądy gwarancyjne urządzeń
 • Diagnozowanie i naprawę usterek sprzętu elektronicznego, elektromechanicznego i oprogramowania komputerowego
 • Testowanie połączeń
 • Znajomość techniczną i doświadczenie w serwisowaniu sprzętów takich jak np. maszyny vendiongowe, bankomaty, paczkomaty
 • Instalację sprzętu i rekonfigurację urządzeń
Wymagania:


Jeżeli posiadasz:

 • Co najmniej średnie wykształcenie techniczne (mile widziane kierunki, elektryczny, elektroniczny)
 • Uprawnienia SEP do 1 kV
 • Prawo jazdy kat. B


A w dodatku:

 • Rozumiesz schematy elektryczne i płytek elektronicznych
 • Znasz podstawy komputera
 • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku

 

To z przyjemnością zapoznamy się z Twoim CV!

 

 

Oferujemy:
 • Na początek: Szkolenia techniczne – w przyjacielskiej atmosferze
 • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstie
 • Atrkcyjne wynagrodzenie
 • Ciekawy pakiet benefitów: (dofinansowana opieka medyczna PZU, dofinansowanie karty multisport, możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie w preferencyjnej cenie)
 • Dostęp do najnowszych technologii
 • Miłą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

 APLIKUJ TERAZ 

 

Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli w przesyłanych dokumentach:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Talent IN sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach rekrutacyjnych, w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym i selekcji pracowników. Administratorem danych osobowych jest Talent IN sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bagno2/67. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: rodo@talentin.pl Jestem świadomy/a, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

 

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą polityką prywatności
http://talentin.pl/polityka-prywatnosci/

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI 

 

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Talent IN sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-112) przy ul. Bagno 2/67 (dalej: Administrator).

 

ZAKRES ZBIERANIA DANYCH OSOBOWYCH Dane osobowe zbierane przez Administratora to przede wszystkim: imię (imiona) i nazwisko, wizerunek (zdjęcie), data urodzenia, dane kontaktowe (adres zamieszkania, nr telefonu, adres e-mail), wykształcenie, przebieg dotychczasowej pracy zawodowej.

 

CEL I PODSTAWA PRAWNA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH Państwa dane osobowe zawarte w CV oraz innych dokumentach rekrutacyjnych będą przetwarzane na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (dalej: Rozporządzenie), w celu uwzględnienia Państwa osoby w prowadzonym procesie rekrutacji oraz ewentualnego zatrudnienia, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych, także uwzględnienia Państwa osoby w przyszłych procesach rekrutacji oraz ewentualnego zatrudnienia.

Państwa dane osobowe będą również przetwarzane w celu ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora – podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit f Rozporządzenia 2016/679).

Ponadto, za Państwa dodatkową zgodą, możemy przetwarzać Państwa dane osobowe w celu marketingu bezpośredniego, np. drogą mailową lub telefonicznie (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia).

 

PAŃSTWA PRAWA Macie Państwo prawu dostępu do treści swoich danych osobowych oraz otrzymania kopii tych danych, a także prawo żądania ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak również przenoszenia danych.

Ponadto macie Państwo prawo wycofania przedmiotowej zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Państwa zgody przed jej wycofaniem. Realizacja żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesach rekrutacyjnych.

W przypadku chęci realizacji powyższych praw, prosimy o kontakt drogą elektroniczną na adres e-mail Talent IN Sp. z o.o.: rodo@talentin.pl

Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) z siedzibą w Warszawie, ul. Stawki 2.

 

OKRES PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH Państwa dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych lub na cele marketingu bezpośredniego, do czasu wycofania tej zgody lub upłynięcia 5 lat. Okres przechowywania danych osobowych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora.

 

ODBIORCY DANYCH OSOBOWYCH Państwa dane osobowe Administrator będzie przetwarzał przy pomocy swoich usługodawców – podmiotów z nim współpracujących, którym powierza przetwarzanie danych, np. firmie IT, firmie serwisowej sprzętu, firmom hostingowym, firmom udostępniającym serwery pocztowe.

Administrator będzie udostępniał Państwa dane osobowe swoim Klientom (potencjalnym pracodawcom), na zlecenie których prowadzona jest lub będzie rekrutacja.

Administrator będzie udostępniał również Państwa dane osobowe organom państwa, organom nadzoru, lub organom ścigania w sytuacji, kiedy będzie to konieczne z uwagi na ciążący na Administratorze prawny obowiązek.

Administrator nie przekazuje Państwa danych do państw trzecich – tj. państw nienależących do Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

 

ZAUTOMATYZOWANE PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH Administrator może korzystać z automatycznych systemów/procesów oraz zautomatyzowanego podejmowania decyzji, by świadczyć usługi na rzecz Państwa i swoich Klientów (potencjalnych pracodawców).

 

DOBROWOLNOŚĆ PODANIA DANYCH OSOBOWYCH Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w bieżącym procesie rekrutacji lub rekrutacjach prowadzonych w przyszłości

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj stanowisko: Serwisant

Serwisant jest pracownikiem odpowiedzialnym za poprawne funkcjonowanie sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżący stan techniczny maszyn i urządzeń, przechowuje jego dokumentację techniczną i wykonuje ewentualne prace naprawcze, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga. Serwisant to osoba czynnie zaangażowana w organizowanie technicznych warunków dla ...
Serwisant Praca Serwisant

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Talent IN.

Dane osobowe Kandydata przetwarzane są przez Usługodawcę w celu przekazania ich Pracodawcy. Do czasu przekazania danych Pracodawcy Praca.pl Sp. z o.o. jest Administratorem jego danych osobowych.

Podobne oferty

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (759)
Wałbrzych (76)
Legnica (105)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (277)
Toruń (200)
Lubelskie:
Lublin (245)
Chełm (47)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (833)
Tarnów (101)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (2277)
Radom (188)
Płock (67)
Opolskie:
Opole (239)
Nysa (80)
Podkarpackie:
Rzeszów (178)
Przemyśl (51)
Podlaskie:
Białystok (163)
Suwałki (54)
Łomża (42)
Pomorskie:
Gdańsk (532)
Gdynia (284)
Słupsk (103)
Śląskie:
Katowice (623)
Częstochowa (194)
Świętokrzyskie:
Warmińsko-mazurskie:
Olsztyn (199)
Elbląg (139)
Ełk (57)
Wielkopolskie:
Poznań (678)
Kalisz (84)
Konin (72)
Zachodniopomorskie:
Szczecin (421)
Koszalin (110)
Kołobrzeg (66)
Auchan (149)
Tesco (150)
Inditex (37)
Leroy Merlin (168)
Bricoman (14)
STRABAG (12)
ABB (36)
Accenture (63)
Carrefour (225)
PKO BP (327)
PwC (19)
KPMG (38)
Orange (45)
IKEA (46)
Budimex (19)

Rekrutują z Praca.pl