Serwisant wózków widłowych

CROVORG Material Handling Group

Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Piaseczno, Żyrardów, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki, Wołomin

6 godz. temu

Ogłoszenie numer: 3337056, z dnia 2020-10-28

My wiemy, co jest w stanie poruszyć rynki. I cieszymy się, że możemy w tym czynnie uczestniczyć. Dlatego codziennie zmierzamy się z wyzwaniami przyszłości. Albowiem można poruszyć jeszcze wiele – przyłącz się do nas!

Na rynku ogłoszeń firmy CROVORG GROUP autoryzowanego przedstawiciela marki CESAB Forklift (CMHE) znajdziesz aktualną ofertę pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Piaseczno, Żyrardów, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki, Wołomin

Opis stanowiska

Osoby zatrudnione na stanowisku Serwisant wózków widłowych będą odpowiedzialne za samodzielną naprawę i konserwację wózków widłowych i baterii trakcyjnych u klienta.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego (mechanika, elektrotechnika, hydraulika)
  • co najmniej 2 lat praktyki w zawodzie mechanika, elektromechanika lub automatyka
  • znajomości budowy i zasad działania silników spalinowych, elektrycznych prądu stałego i zmiennego oraz układów sterujących
  • prawa jazdy
  • solidności, dyspozycyjności i operatywności

Oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie,
  • Odpowiedzialną pracę, z produktem należącym do ścisłej czołówki w swojej branży,
  • Umowę o pracę,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń,
  • Intensywne szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne,
  • Narzędzia umożliwiające efektywną pracę.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, prześlij swoje CV, list motywacyjny na adres:

CROVORG Group
al. Katowicka 11, Wolica
05-830 Nadarzyn
lub e-mail
rekrutacja@cesab-wozki.pl
z podaniem na kopercie lub w tytule wiadomości właściwego numeru referencyjnego.

Poznaj

CROVORG Group autoryzowany dostawca wózków  widłowych marki CESAB. Głównym profilem działalności jest sprzedaż i kompleksowa obsługa wózków widłowych z napedem elektrycznym oraz spalinowym diesel lub LPG. Głównej siedzibie pod Warszawą w Wolicy na al. Katowickiej 11 znajduje się biuro handlowe i salon wystawowy. Punkty serwisowe zlokalizowane są w strategicznych regionach Polski aby utrzymać najwyższą jakość i sprawność serwisu. CROVORG  Group dąży do zapewnienia coraz lepszej obsługi klientów przy jednoczesnym umacnianiu pozycji na rynku oraz dostarczaniu klientom pełnej oferty produktowej i usługowej.

Poznaj stanowisko: Technik serwisu
Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Praca Technik serwisu