Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Serwisant

EKO-TECH Karol Słomski

Gdańsk, Gdynia, Tczew

31 dni temu

Ogłoszenie numer: 2657527, z dnia 2019-09-13

Firma EKO-TECH Karol Słomski z siedzibą Gniewie poszukuje pracownika na stanowisko:

Serwisant

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk, Gdynia, Tczew

Opis stanowiska

  • serwis urządzeń grzewczych (kotły, palniki, automatyka),
  • diagnostyka,
  • naprawy,
  • przeglądy,
  • planowanie wymiany,
  • praca w zakładach przemysłowych.

Czas pracy: Poniedziałek – Piątek (8:00-16:00)

Wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia energetyczne gr. 1,2,3,
  • prawo jazdy kat. B (obowiązkowo),
  • minimum 6 miesięczne  doświadczenie na tożsamym stanowisku,
  • podstawowa znajomość elektrotechniki i techniki cieplnej.

Oferujemy

  • samochód służbowy, laptop, telefon, przyrządy diagnostyczne,
  • premie kwartalne i roczne,
  • umowa o pracę,
  • stałe godziny pracy 8:00-16:00 poniedziałek - piątek,
  • wynagrodzenie 3.200zł netto na okresie próbnym, po okresie próbnym 3.500zł – 5.000zł netto w zależności od doświadczenia.
Poznaj stanowisko: Serwisant
Serwisant jest pracownikiem odpowiedzialnym za poprawne funkcjonowanie sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżący stan techniczny maszyn i urządzeń, przechowuje jego dokumentację techniczną i wykonuje ewentualne prace naprawcze, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga. Serwisant to osoba czynnie zaangażowana w organizowanie technicznych warunków dla ...
Praca Serwisant