Zobacz więcej ofert pracy

Sharepoint Developer

Nigel Frank International
mazowieckie
praca stacjonarna
2198 dni temu

Rolą programisty SharePoint jest utrzymanie i poprawa wydajności SharePoint. Ta rola będzie działała ze wszystkimi odbiorcami (w tym liderami biznesu i użytkownikami końcowymi) w celu analizowania potrzeb biznesowych, projektowania odpowiednich niestandardowych rozwiązań oraz zapewnienia, że rozwiązania spełniają oczekiwania zainteresowanych stron.

Nr ref.: 3.04JP

Obowiązki:

  • Projektowanie i rozwijanie rozwiązań, które dostosowują i rozszerzają SharePoint w sposób, który spełnia wymagania biznesowe.
  • Zapewnienie przywództwa w zakresie rozwoju oprogramowania dla niestandardowych rozwiązań SharePoint, w tym analizy, projektowanie, konfigurowanie, programowanie i testowanie.
  • Zarządzanie limitami wielkości plików i limitami witryn.
  • Uczestniczenie w projektach infrastrukturalnych SharePoint.
  • Analiza istniejących procesów biznesowych i identyfikacja luk w procesach, możliwości usprawnień i automatyzacji, w tym zarządzanie przepływem pracy i treścią.
  • Integracja pokrewnych usług z programami SharePoint w zależności od potrzeb.
  • Prowadzenie badan nad nowymi narzędziami i strategiami programistycznymi SharePoint.
  • Rozwijanie i promocja najlepszych praktyk dotyczące użytkowania, operacji i rozwoju.
  • Zapewnianie obsługi operacyjnej oraz rutynową konserwację systemu poprzez monitorowanie i analizę użytkowania, zaplanowane zadania oraz utrzymywanie aktualności systemu dzięki wydaniom bezpieczeństwa i aktualizacjom systemu.
  • Nieustannie dążenie do poprawy wydajności i użyteczności rozwiązań SharePoint, wykorzystując bieżące badania i zrozumienie potrzeb biznesowych.

Wymagania dotyczące doświadczenia:

  • Trzy lata doświadczenia w stosowaniu umiejętności, takich jak architektura SharePoint, model obiektowy, usługi wspólne, automatyzacja przepływu pracy i tworzenie formularzy.
  • Udokumentowane doświadczenie w projektowaniu i opracowywaniu niestandardowych rozwiązań SharePoint oraz analizowanie i dokumentowanie procesów biznesowych.
  • Ekspertyzy w implementacjach online SharePoint 2013 i / lub SharePoint.
  • Wiedza praktyczna w ASP.NET, C # \ VB i PowerShell dla rozwoju niestandardowego, SQL Server i rozwoju sieci (HTML, kaskadowe CSS i JavaScript).

Co oferuje klient

  • Umowa o pracę
  • Solidne, konkurencyjne wynagrodzenie
  • Praca w środowisku wielonarodowym i wielokulturowym przy projektach międzynarodowych
  • Praca w dynamicznym i przyjaznym otoczeniu
  • Praca w dogodnej lokalizacji, blisko centrum
  • Współfinansowane kursy językowe
  • Dodatkowe szkolenia oraz certyfikacje