Zobacz więcej ofert pracy

Sharepoint Developer

Nigel Frank International
mazowieckie
praca stacjonarna
2212 dni temu

Obowiązki:

  • Współpraca z właścicielami produktów w zakresie projektowania, wdrażania, testowania i wspierania rozwiązań, które są intuicyjne, proste w obsłudze i wymagają niewielkiego nakładu pracy.
  • Rozwiązywanie złożonych problemów biznesowych poprzez możliwości techniczne i umiejętności lub poprzez integracje z oprogramowaniem stron trzecich.
  • Wspomaganie SharePoint Architects w administrowaniu, konfiguracji i utrzymaniu platformy SharePoint.
  • Poprawa wydajności zespołu poprzez efektywny mentoring i transfer wiedzy, co bezpośrednio przyczynia się do wzrostu wydajności zespołu.
  • Dostarczanie wiarygodnych oszacowań z możliwością prototypowania lub wdrażania weryfikacji koncepcji w celu dokładnego szacowania.

Nr ref.: 6.04JP

Niezbędne kryteria:

  • Zaawansowana znajomość SharePoint 2013, REST API SharePoint, architektura SharePoint z rozwiązywaniem problemów na poziomie usług i zarządzaniem pojemnością.
  • Demonstracja doświadczenia w tworzeniu i utrzymywaniu rozwiązań SharePoint za pomocą Visual Studio, SharePoint Designer i Nintex przy użyciu JavaScript, C # i PowerShell.
  • Dobra znajomość strony serwera SharePoint, modelu obiektu klienckiego JavaScript i struktur, takich jak Angular, React lub Node JS.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne z możliwością priorytetyzacji i dostarczania wielu równoczesnych wyników zarówno bezpośrednio, jak i przez zespół.

Pożądane kryteria:

  • Zrozumienie najlepszych praktyk i technik tworzenia aplikacji SharePoint, zarządzania uprawnieniami i zarządzania dokumentami.
  • Zapoznanie się z narzędziami i frameworkami do automatyzacji testów oraz sposobami prawidłowego wdrożenia na wszystkich poziomach testowania.
  • Doświadczenie w Agile Development
  • Doświadczenie w korzystaniu z JIRA i GitLab ze zrozumieniem Internetowych usług informacyjnych i konfiguracji Windows Server.
  • Znajomość migracji do SharePoint 2013 i doświadczenia z SharePoint Online.