Zobacz więcej ofert pracy

SharePoint Developer

Kogifi sp. z o.o.
opolskie
praca stacjonarna
2127 dni temu

Ogłoszenie numer: 1995675, z dnia 2018-06-22

KOGIFI to firmą z obszaru nowych technologii, zajmującą się usługami doradztwa IT, dostarczania oprogramowania, pracami badawczo rozwojowymi oraz wdrożeniem i komercjalizacją pomysłów. Jako grupa, tworzy akcelerator startupów, zajmujący się technologiami związanymi z e-Commerce, v-Commerce, Rozszerzoną i Wirtualną Rzeczywistością, platformami cyfrowego marketingu, oraz sztuczną inteligencją i uczeniem maszynowym. Klientami są Polskie i międzynarodowe organizacje, poszukujące nowoczesnych i innowacyjnych technologii IT.

Miejsce pracy: opolskie

Nr Ref.: 019/18/061907

Opis stanowiska

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów, którzy są nastawieni na rozwój w branży Healthcare oraz Automotive przy tworzeniu globalnych rozwiązań opartych o platformę SharePoint. Nasz klient działa aktywnie w Community SharePointa, bierze także udział w TAP dla SharePoint 2019. Projekty są tworzone dla dużych, międzynarodowych firm, które oprócz wysokich wymagań mają także możliwości inwestycji w ciekawe rozwiązania technologiczne. Zapewniamy możliwość pracy na najnowszym sprzęcie i oprogramowaniu, w swobodnym i przyjaznym zespole deweloperskim.

Wymagania

  • Doświadczenie powyżej 3 lat przy dużych projektach z Client Object Model ( Remote Hoted Apps )
  • Praktycznie doświadczenie z elementami architektury SharePoint
  • Bardzo dobra znajomość C#
  • Doświadcznie w tworzeniu indywidualnych rozwiązań dla klientów oraz korzystaniu z palety usług SharePointa
  • Doświadczenie z Search Driven Architecture
  • Doświadczenie z DisplayTemplates
  • Doświadczenie z autentyfikacją za pomocą SAML, ADFS
  • Doświadczenie w aplikacjach webowych w klasycznym ASP.NET
  • Doświadczenie JS React, JS Promises
  • Dobra komunikacja w języku angielskim lub niemieckim

Mile widziana znajomość tworzenia aplikacji i bot'ów dla MS Teams

Oferujemy

  • Kandydatom z min. 3 lat doświadczenia oferujemy 3 tysiące PLN Brutto premii motywacyjnej już po 3 miesiącach pracy.
  • Kandydatom z min. 4 lat doświadczenia oferujemy 4 tysiące PLN Brutto premii motywacyjnej już po 3 miesiącach pracy.

Ponadto firma zapewnia:

  • Możliwość pracy zdalnej lub lokalnie w nowoczesnym biurze
  • Unikatową i swobodną atmosferę
  • Realne możliwości rozwoju
  • Pakiet relokacyjny do Wrocławia
  • Pomoc w organizacji mieszkania
  • Udział w koszcie wynajęcia mieszkania na okres 6 miesięcy
  • Zwrot kosztu dojazdu do pracy powyżej 100km. PKP lub PKS (powrót na weekend)
  • Ubezpieczenie zdrowotne w tym pakiety dla partnerów i rodzin (LUX MED)
  • Ubezpieczenie na życie (AVIVA)
  • Karta Sportowa (Multisport+)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dopłata do okularów korekcyjnych
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych i krajowych
  • Udział w konferencjach, targach, certyfikacjach i szkoleniach
  • Brak dress-code (poza sytuacjami oficjalnymi)
  • Strefa relaksu
  • Miejsce pracy w centrum miasta
  • Nowoczesne i designerskie, klimatyzowane biuro z w pełni wyposażoną kuchnią
  • Dobra kawa klasy premium wybierana przez pracowników
  • Napoje i owoce, oraz wspólne posiłki integracyjne
  • Zimowe i letnie wyjazdy integracyjne

Wynagrodzenie

Od 6000 do 20000 PLN