Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Shipping officer

Cargotec Poland sp. z o.o.
zachodniopomorskie, Stargard Szczeciński
praca stacjonarna
4762 dni temu

Cargotec jest liderem w dostarczaniu rozwiązań w obszarze przeładunku towarów. Nasze marki Hiab, Kalmar i MacGregor są rozpoznawalne na całym świecie. Dzięki globalnemu zakresowi świadczonych usług i ich innowacyjności doskonale rozpoznajemy potrzeby naszych Klientów. Wartość sprzedaży w 2010 roku wyniosła 2,6 milionów Euro, obecnie zatrudniamy ponad 10 000 osób. Firma jest notowana na giełdzie papierów wartościowych w Helsinkach. W związku z rozwojem naszej działalności w Stargardzie Szczecińskim, poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko Shipping officer.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Miejsce pracy: Stargard Szczeciński
Nr Ref.: SO/04/11/PA

Zadania:
  • Przestrzeganie procedur oraz instrukcji systemowych;
  • Organizowanie transportów krajowych i zagranicznych;
  • Przygotowanie dokumentacji sprzedażowej oraz wysyłkowej;
  • Bieżący nadzór nad statusem przesyłek;
  • Raportowanie opóźnień w dostawach;
  • Użytkowanie systemu klasy ERP oraz innych specjalistycznych systemów informatycznych;
  • Kontakt z urzędami oraz agencjami celnymi.
Idealny kandydat:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane logistyczne);
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej lub w firmie spedycyjnej;
  • Doświadczenie w pracy z ładunkami ponadgabarytowymi;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość  systemów klasy ERP.
Oferujemy:
  • Wyjątkową szansę uczestnictwa w tworzeniu nowej organizacji opartej na międzynarodowych standardach;
  • Inspirujące wyzwania i możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy;
  • Dobre relacje międzyludzkie oraz ducha współpracy;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.