Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Ślusarz narzędziowy (Specjalizacja: Tłoczniki)
CAD/CAM SOLUTION
Łomianki, Sadowa
44 dni temu

CAD/CAM SOLUTION jest spółką portfelową wiodącego na rynku polskim funduszu private equity Tar Heel Capital. Od 1995r. Spółka specjalizuje się w opracowywaniu konstrukcji i produkcji przyrządów tłocznych dla czołowych koncernów na rynku automotive, takich jak Audi, BMW czy VW oraz ich poddostawców. Dostarczamy także naszym klientom specjalistyczne usługi i doradztwo w zakresie procesów tłoczenia, które realizujemy na całym świecie.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łomianki, Sadowa
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia posiadanych umiejętności,
  • udział w ciekawych projektach w ramach współpracy z renomowanymi firmami,
  • pracę w przyjaznym zespole.
Opis stanowiska:
  • montaż główny tłoczników: mechaniczny, elementów pneumatycznych, elektrycznych,
  • prace wykończeniowe: gratowanie, znakowanie, wiercenie, gwintowanie, zacieranie oraz polerowanie,
  • próby na prasie hydraulicznej, dostosowanie, tuszowanie
  • naprawa i regeneracja przyrządów w eksploatacji
  • sporadyczne uruchomienie i dostosowanie tłoczników na prasach u klienta.
Od idealnego kandydata oczekujemy:
  • wykształcenia min. zawodowego technicznego,
  • umiejętność obsługi narzędzi warsztatowych,
  • chęci nauki i rozwoju zawodowego,
  • dostępności do pracy w systemie zmianowym,
  • dokładności i sumienności w wykonywaniu obowiązków.
Dodatkowymi atutami kandydata będą:
  • uprawnienia do obsługi suwnicy, umiejętność obsługi szlifierek na płasko, spawania MAG/TIG,
  • doświadczenie z zakresu budowy i działania narzędzi tłocznych.