Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Ślusarz Narzędziowy

KOSPEL S.A.

Koszalin

20 dni temu

Firma Kospel została założona w 1990 roku. Obecnie jest jednym z największych europejskich producentów elektrycznych podgrzewaczy wody, zasobników i wymienników c.w.u., pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz elektrycznych kotłów c.o. Firma posiada 4 nowoczesne zakłady produkcyjne, systematycznie zwiększa sprzedaż, a jej produkty znane są w 57 krajach Świata. Tak imponujący sukces jest możliwy dzięki postawieniu na innowacyjność, rozwój technologii oraz jakość i najwyższy poziom zadowolenia Klientów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Koszalin
Zadania:
  • Prace ślusarskie, montaż przyrządów, regeneracja przyrządów
  • Obsługa elektronarzędzi (szlifierka, wiertarka itp.)
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (mile widziane)
  • Elastyczność i chęć rozwoju
  • Znajomość obsługi przyrządów pomiarowych (suwmiarka)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Pracę dwuzmianową
  • Karty Multisport
  • Prywatną Opiekę Medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe AXA
  • Dodatkowe benefity na święta (paczki, karty przedpłacone) oraz wiele więcej
Zgodnie z RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ofercie dla procesu rekrutacji w KOSPEL SA oraz oświadczam, iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną ich dotyczącą dostępną na jego stronie.
Poznaj stanowisko: Ślusarz
Ślusarz to rzemieślnik, który zajmuje się obróbką metalu. W tym zawodzie wyróżniamy: ślusarza urządzeń komunalnych, ślusarza sprzętu domowego, ślusarza samochodowego, ślusarza wyrobów artystycznych oraz ślusarza konstrukcji stalowych. Tak więc, w zależności od specjalizacji - ślusarz ma różne zadania i stosuje różne technologie do pracy. Pracownik ten wyrabia, m.in. zamki, klucze, okucia do ...
Praca Ślusarz