Ślusarz narzędziowy
IPB Polska sp. z o. o.
małopolskie
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
3 dni temu

Ogłoszenie numer: 7474545, z dnia 2022-09-22

Firma mieszcząca się w Oświęcimiu, specjalizująca się w konstruowaniu tłoczników oraz tłoczeniu metalu na zimno głównie dla branży motoryzacyjnej,

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • pace przy konstrukcji tłoczników: ręczna obróbka odlewu oraz obróbka odlewu przy pomocy maszyn,
  • dostosowanie tłoczników,
  • usprawnienia oraz niezbędne modyfikacje tłoczników,
  • naprawa, konserwacja i regeneracja tłoczników.

Wymagania

  • znajomość zagadnień związanych z konstruowaniu tłoczników
  • doświadczenie na stanowisku ślusarza narzędziowego przy konstrukcji tłoczników
  • znajomości obróbki ręcznej metali
  • umiejętności obsługi maszyn warsztatowych
  • znajomość rysunku technicznego

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj