Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ślusarz samodzielny

Vimex Sp. z o.o.

Pomorskie

117 dni temu

Ogłoszenie numer: 1887025, z dnia 2018-01-29

Poszukujemy samodzielnych ślusarzy do prac związanych z produkcją konstrukcji stalowych oraz maszyn, w ramach kontraktu zagranicznego w Niemczech.

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania

  • Umiejętność obsługiwania wiertarki CNC Voortmann V600 lub podobnej będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego z zakresu konstrukcji stalowych
  • Umiejętność samodzielnego scalania elementów stalowych
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi maszynami i narzędziami ślusarskimi (giętarki, gilotyny, krawędziarki, wyoblarki itp.)
  • Znajomość technologii spawania blach stalowych o grubości 3 do 25 mm
  • Wieloletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość podstaw języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do kwalifikacji i wyników pracy)
  • Legalne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Długotrwałą współpracę
  • Zakwaterowanie
  • Przejazd z kraju na kontrakt
  • Pakiet socjalny: ubezpieczenie i składki emerytalne – zapewnia i opłaca pracodawca w Polsce

Poznaj

Działalność usługowa

Poznaj stanowisko: Ślusarz

Ślusarz to rzemieślnik, który zajmuje się obróbką metalu. W tym zawodzie wyróżniamy: ślusarza urządzeń komunalnych, ślusarza sprzętu domowego, ślusarza samochodowego, ślusarza wyrobów artystycznych oraz ślusarza konstrukcji stalowych. Tak więc, w zależności od specjalizacji - ślusarz ma różne zadania i stosuje różne technologie do pracy. Pracownik ten wyrabia, m.in. zamki, klucze, okucia do ...
Ślusarz Praca Ślusarz