Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ślusarz / Spawacz

TNS Sp. z o.o.

Pomorskie

16 dni temu

Ogłoszenie numer: 2577835, z dnia 2019-08-02

Firma TNS Sp. z o.o.
zatrudni w zakładzie produkcyjnym TNS Zawadzkie
oraz na kontraktach zagranicznych w Niemczech

osoby na stanowisku:

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • spawanie półautomatem - metoda 135 lub 141; wszystkie pozycje;

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zaangażowanie, sumienność, dyspozycyjność;
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami;

Oferujemy

  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności i zaangażowania;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Poznaj

TNS Sp. z o.o. jest podmiotem gospodarczym działającym na rynku polskim w zakresie produkcji wymienników ciepła i konstrukcji stalowych.

Spółka TNS na rynku krajowym i europejskim, zwłaszcza niemieckim, znana jest od 1989 roku. Specjalizuje się ona głównie w produkcji i montażu wszelkiego typu konstrukcji stalowych i aluminiowych, montażu instalacji przemysłowych oraz ochrony środowiska (instalacje wodociągowe, zbiorniki, instalacje klimatyzacyjne), usługach ślusarsko-spawalniczych oraz szeroko rozumianej obróbce metalu.

TNS wytwarza również kontenery samochodowe, przyczepy i naczepy, czerpaki głębinowe oraz łyżki do koparek. Ponadto Spółka realizowała i realizuje wraz z kooperantami liczne projekty inwestycyjne dotyczące infrastruktury drogowej (konstrukcje mostowe).

Przedmiotem naszych prac są konstrukcje stalowe:

·        konstrukcje dla energetyki, petrochemii i hutnictwa,

·        zbiorniki ciśnieniowe,

·        silosy, kanały,

·        filtry,

·        obudowy wentylatorów,

·        kominy,

·        wieże,

·        mosty,

·        wiadukty,

·        kładki, palety stalowe,

·        kontenery,

·        pojemniki stalowe.

Poznaj stanowisko: Spawacz

Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Spawacz Praca Spawacz