Zobacz więcej ofert pracy

Sommelier - Kelner, Hotel 5*

Jobfinder
warmińsko-mazurskie, okolice Brodnicy
praca stacjonarna
1840 dni temu

Agencja Doradztwa Personalnego Jobfinder, od ponad 12 lat świadczy usługi rekrutacyjne dla polskich i zagranicznych klientów. Specjalizuje się w innowacyjnych metodach pracy gwarantujących skuteczność, w elastycznym podejściu do każdego zadania i bezpośrednim pozyskiwaniu kandydatów.

Aktualnie, dla naszego Klienta - Hotelu resortowego z własną winnicą i winiarnią w województwie kujawsko-pomorskim, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Brodnicy

Masz doświadczenie jako Klener? Jesteś pasjonatem wina? Ukończyłeś Kurs Sommelierski lub masz doświadczenie w pracy tego typu? Zapraszamy Cię do nas!

Obowiązki Sommeliera w tym hotelu wyglądają następująco:
  • Obsługa sommelierska gości indywidualnych i grupowych,
  • Organizacja corocznego winobrania dla grup i gości indywidualnych
  • Kontrola i organizacja cotygodniowego sklepiku z produktami i winem
  • Zamówienia oraz inwentaryzacja win
  • Opieka nad magazynem win
  • Aranżacja sposobu ekspozycji win w oranżerii, karczmie oraz gablocie recepcyjnej
  • Wybór oraz właściwa ekspozycja wina tygodnia i miesiąca.
Wymagania:
  • Mile widziana dobra znajomość języków obcych.
Oferujemy:
  • Pracodawca zapewnia zakwaterowanie.
  • Możliwość zatrudnienia zarówno na etat jak i na umowę kontraktową czas pracy może być zadaniowy.
  • Wynagrodzenie zależy od formy zatrudnienia
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.