Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik ds. zaopatrzenia i kooperacji

    Neotech Sp. z o.o   Białystok    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Logistyczna obsługa działu produkcji maszyn; Wystawianie zamówień na materiały oraz prowadzenie ewidencji zamówień; Prowadzenie odpowiedniej dla stanowiska dokumentacji; Współpraca i dobra relacja z dostawcami; Nadzór nad zgodnością i terminami dostaw; Współpraca z konstruktorami i...
Zobacz więcej ofert pracy

Sourcing Professional

Fagron sp. z o.o.
małopolskie, Kraków, Lesser Poland
praca stacjonarna
1610 dni temu

Ogłoszenie numer: 2795153, z dnia 2019-11-27

Fagron, wiodąca na świecie firma zajmująca się recepturą apteczną, oferuje Lekarzom, aptekarzom i pacjentom najszerszy wachlarz możliwości. Dążymy do poprawy poziomu życia ludzi na całym świecie poprzez planowanie i zarządzanie rozwiązaniami farmaceutycznymi.

Jako lider na rynku, działamy lokalnie, myślimy globalnie. Pozyskując najwybitniejsze umysły, zmierzamy do umocnienia naszej wiodącej pozycji.

Zapraszamy na stronę careers.fagron.com w celu skorzystania z możliwościami kariery zawodowej.

Miejsce pracy: małopolskie, Kraków, Lesser Poland

Nr Ref.: FA01261_1573659972

Opis stanowiska

Kim jesteśmy CZY CHCESZ ROZWIJAĆ SWOJĄ KARIERĘ W ZAKUPACH? ŚWIETNIE, MAMY DLA CIEBIE IDEALNĄ POZYCJĘ! DOŁĄCZ DO NAS JAKO SOURCING PROFESSIONAL! Nazwa stanowiska Sourcing Professional Zespół European Sourcing Lokalizacja Modlniczka O pracy Do głównych zadań zatrudnionej osoby będzie należało: * Negocjowanie cen oraz warunków handlowych z dostawcami na poziomie lokalnym/regionalnym/globalnym w celu osiągnięcia najlepszej ogólnej wartości dla firmy * Aktywne poszukiwanie oszczędności poprzez inicjowanie, zarządzanie i monitorowanie projektów oszczędnościowych * Inicjowanie i wdrażanie strategii zakupowych dla kluczowych dostawców/grup produktowych w celu zapewnienia natychmiastowej i długoterminowej poprawy jakości, kosztów i dostępności materiałów * Współpraca w zakresie budowania procesu zakupowego w Europie z uwzględnieniem najlepszych praktyk zakupowych * Zarządzanie relacjami z dostawcami, przeprowadzanie audytów, wspieranie procesu kwalifikacji, oceny dostawcy * Wspieranie zespołu operacyjnego przy szybkim i skutecznym rozwiązywaniu problemów handlowych z dostawcami * Wyszukiwanie potencjalnych dostawców alternatywnych zgodnie z wymaganiami jakościowymi i kosztowymi, nadzór nad procesem wyboru dostawcy * Ścisła współpraca z kluczowymi interesariuszami na poziomie lokalnym / regionalnym / globalnym, wspólne wdrażanie strategii i poszukiwanie optymalnych rozwiązań Postaraj wyróżnić się na tle innych * Wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomiczne, logistyczne lub techniczne) * Minimum 2 lat doświadczenia w dziale zakupów, mile widziane w firmie produkcyjnej z branży farmaceutycznej lub chemicznej * Bardzo dobra znajomość języka angielskiego * Doświadczenie w pracy w międzynarodowym zespole * Doświadczenia w prowadzeniu negocjacji handlowych z dostawcami i ustalaniu strategii zakupowych * Zorientowanie na klienta oraz dostawcę * Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji * Umiejętność samodzielnej organizacji pracy w określonym obszarze odpowiedzialności * Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne * Umiejętność pracy w zespole Oferujemy * Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie * Umowę o pracę * Duże możliwości rozwoju w środowisku międzynarodowym * Możliwość realnego wpływu na proces i strategie zakupowe * Pakiet benefitów (in. opieka medyczna, karta sportowa, kursy języków obcych)