Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Spawacz 111,131,135,136,141,

SpawGroup

Małopolskie

77 dni temu

Ogłoszenie numer: 2589975, z dnia 2019-08-01

Świadczymy usługi w zakresie spawania: Mig, Mag, Mma, Tig. Spawanie obejmuje statki, rurociągi oraz wszelkiego rodzaju konstrukcje stalowe.

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • Spawanie elementów z blachy aluminiowej na hali (dla panów którzy spawają stal czarną możliwość przyuczenia do spawania aluminium),
  • Dbanie o prawidłowy przebieg procesu i procedury spawania,
  • Przestrzeganie zasad BHP.
  • Wymagane wykonanie próbek przed wyjazdem

Miejsce pracy: Szwecja, Sztockholm

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe minimum 3 lata,
  • Uczciwość i rzetelność,
  • Znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Elastyczność, zmysł organizacyjny, pozytywne usposobienie,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane w zależności od umiejętności i doświadczenia (stawka do uzgodnienia w trakcie rozmowy),
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe,dostęp do internetu),
  • Przeloty (zapewnione przez firmę),
  • Narzędzia i odzież roboczą,
  • Praca w systemie rotacyjnym 4/2 lub 4/1 gwarantowane 50 godz. w tygodniu.
Poznaj stanowisko: Spawacz
Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Praca Spawacz