Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Spawacz elektrodą MMA

VIA ASSEMBLY Sp. z o.o.

Świętokrzyskie

51 dni temu

Ogłoszenie numer: 3065438, z dnia 2020-02-14

Jesteśmy profesjonalną firmą montażową. Naszą działalność prowadzimy na rynku Polskim oraz rynkach całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem monterskim.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy spawacza elektrodą MMA do pracy w Niemczech.

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • spawanie płyt osłonowych do stóp kolumny;
  • montaż konstrukcji stalowych, regałów wysokiego składowania na podstawie rysunku technicznego, przy użyciu określonych technik i narzędzi;
  • praca w Niemczech.

Wymagania

  • uprawienia spawalnicze - elektroda MMA (warunek konieczny);
  • wykształcenie min. zawodowe;
  • min 2 lata doświadczenia w spawaniu konstrukcji stalowych;
  • dyspozycyjność;
  • sumienność;
  • dokładność;
  • odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • poszukujemy osób z całej Polski.

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i umiejętności;
  • zakwaterowanie;
  • ekwiwalent pieniężny;
  • dojazdy na budowę;
  • odzież roboczą;
  • elektronarzędzia.

Poznaj

RTC Robert Capała

Jesteśmy profesjonalną firmą montażową, a doświadczenie i precyzję w montażu regałów gromadzimy nieprzerwanie od 1995 roku. Naszą działalność prowadzimy na rynku Polskim oraz rynkach całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem monterskim.
Poznaj stanowisko: Spawacz
Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Praca Spawacz