Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Spawacz MIG-MAG

ROBKAT

Wielkopolskie

188 dni temu

Ogłoszenie numer: 1948638, z dnia 2018-04-17

Wykonujemy usługi spawalnicze na wielu zakladach produkcyjnych w Polsce.

Wszelkie informacje można uzyskać na naszej stronie internetowej www.rbkt.eu

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

Poszukujemy spawaczy posiadających uprawnienia ponadpodstawowe w metodzie MAG-135 lub MIG-131 lub TIG-141 do pracy na zakładach produkcyjnych w różnych miejscach Polski.

Zakwaterowanie po stronie pracodawcy. Ze względu na różne odległości kwater od miejsca pracy [max 10 km] mile widziane posiadanie samochodu.

Wymagania

  • Mile widziana książeczka spawalnicza z wypełnioną rubryką ukończenia kursu ponadpodstawowego
  • Certyfikat wydany przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach lub TUV lub UDT
  • Przed podjęciem pracy przeprowadzane będą próby spawalnicze bezpośrednio na zakładzie. Najczęstsza próba zadawana spawaczowi MAG:
    - złącze teowe - spoina pachinowa
    - złącze doczołowe - spoina czołowa
    - blachy 8-11 mm, długość złącza 30mm

Oferujemy

  • Koszty zakwaterowania pokrywa pracodawca.
  • Jeśli pracownik pokaże się z dobrej strony może liczyć na długie i stabilne zatrudnienie.

Poznaj stanowisko: Spawacz

Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Spawacz Praca Spawacz