Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Spawacz - Monter

Dekpol S.A.

Pinczyn k. Starogardu Gdańskiego

16 dni temu

Dekpol S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku.
Swoje sukcesy zawdzięcza sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pinczyn k. Starogardu Gdańskiego
Opis stanowiska:
  • Montaż specjalistycznego osprzętu do maszyn budowlanych na podstawie rysunku technicznego,
  • Dbałość o stan techniczny urządzeń i narzędzi,
  • Przygotowanie materiałów do montażu/spawania,
  • Wykonywanie prac monterskich i ślusarskich.
Wymagania:
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Umiejętność spawania metodą MAG,
  • Umiejętność posługiwanie się urządzeniami pomiarowymi,
  • Umiejętność posługiwania  palnika acetylenowo-tlenowego,
  • Kontrola jakościowa produkowanych wyrobów,
  • Sumienność, dokładność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • pakiet medyczny,
  • codziennie świeże owoce,
  • miłą atmosferę w pracy.

Poznaj

Dekpol S.A.

Dekpol S.A. jest dynamicznie rozwijającą sie firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, która sprawnie, kompleksowo i profesjonalnie realizuje inwestycje budowlane jako Generalny Wykonawca.

Stała współpraca z czołowymi biurami projektowymi z terenu całego kraju pozwala firmie na kompleksową obsługę pozyskiwanych inwestycji. Duże doświadczenie w zakresie wykonawstwa obiektów budowlanych, nowoczesny park maszynowy oraz ponad 250-osobowa, wysoko wykwalifikowana kadra, są głównymi atutami firmy Dekpol.

Poznaj stanowisko: Spawacz
Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Praca Spawacz