Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Spawacz WIG 141/ FM3; FM5 i Spawacz COMBI 141/111 FM3; FM5

Enitec GmbH

Opolskie

19 dni temu

Ogłoszenie numer: 3010094, z dnia 2020-01-29

Szuka SPAWACZY stali czarnej i nierdzewnej prowadzących własną działalność gospodarczą:

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

Do współpracy przy budowie instalacji przemysłowych i rurociągów na petrochemiach, rafineriach i elektrowniach na terenie Niemiec, Belgii, Luksemburgu i Holandii.

Oferujemy

  • Stala i długoterminową pracę
  • Atrakcyjne i stabilne warunki współpracy
  • Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego od 25 € brutto za godzinę pracy (do negocjacji)
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Pomoc w rozszerzeniu kwalifikacji w kierunku spawania

Miejsce pracy: Niemcy

Poznaj

IN AUDITO Media, Recruiting & Service GmbH

Poznaj stanowisko: Spawacz
Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Praca Spawacz