Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista Analityk

Mako Pharma Sp. z o.o.

Dziekanów Polski k/ Łomianek

20 dni temu

Mako Pharma Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się rozwojem,

rejestracją i produkcją produktów leczniczych, wyrobów medycznych i suplementów diety.

Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego w Dziekanowie Polskim k/ Łomianek

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dziekanów Polski k/ Łomianek
Nr ref.: SAQC0719
Zadania:
  • Opracowywanie protokołów walidacji metod analitycznych, wykonywanie walidacji, pisanie raportów walidacyjnych
  • Opracowywanie norm, specyfikacji i procedur analitycznych dla produktów leczniczych
  • Wykonywanie analiz zgodnie z obowiązującymi specyfikacjami
  • Prowadzenie dokumentacji pracy laboratorium zgodnie z zasadami systemu zapewniania jakości
  • Wykonywanie kalibracji, walidacji i sprawdzanie aparatury laboratoryjnej
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (chemia lub dziedziny pokrewne)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze laboratorium analitycznego w przemyśle farmaceutycznym
  • Gruntowna wiedza chemiczna (szczególnie analityczna – z naciskiem na analizę metodą HPLC)
  • Umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolnopomiarowym wykorzystywanym w przemyśle farmaceutycznym
  • Umiejętność pracy w zespole i zdolności organizacyjne
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w młodym dynamicznym zespole
  • Możliwości rozwoju, dokształcania i podnoszenia kwalifikacji
  • Odpowiednie do kwalifikacji wynagrodzenie

Poznaj stanowisko: Diagnosta Laboratoryjny

Diagnosta laboratoryjny, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za przeprowadzanie szeregu badań materiału biologicznego, pobranego od pacjentów. Osoba zatrudniona w tym charakterze może przeprowadzać badania na potrzeby placówek opieki zdrowotnej, stacji sanitarno-epidemiologicznych, etc. Diagnosta wielokrotnie pobiera materiał biologiczny samodzielnie, zajmuje się także dogłębną analizą otrzymanych ...
Diagnosta Laboratoryjny Praca Diagnosta Laboratoryjny

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (653)
Wałbrzych (63)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (256)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (230)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (843)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (1995)
Radom (170)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (228)
Nysa (66)