Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista d/s eksportu na rynki wschodnie

Przedsiębiorstwo Handlowe Exportowo Importowe Grzegorz Piotrowski
mazowieckie
praca stacjonarna
5910 dni temu

Ogłoszenie numer: 41221, z dnia 2008-03-10

Przedsiębiorstwo Handlowe Exportowo Importowe Grzegorz Piotrowski zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

- obsługa klientów z regionu Europy wschodniej; - przygotowywanie ofert, faktur, dokumentacji związanej ze sprzedażą i eksportem na rynki wschodnie; - współpraca z agencjami celnymi.

Wymagania

- biegła znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego; - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale eksportu; - gotowość do odbywania podróży służbowych; - dobra obsługa komputera ( MS Excel, Word ); - komunikatywność; - prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Oferujemy: stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie. Miejsce pracy: woj. Mazowieckie, 26-434 Gielniów, Plac Wolności 73