Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
SPECJALISTA D/S HANDLOWYCH

GRAFPOL B.M.Meszkes
Bydgoszcz
praca stacjonarna
5774 dni temu

Ogłoszenie numer: 48502, z dnia 2008-08-26

Bydgoska firma poligraficzna, współpracująca z grupą klientów posiadajacych najbardziej rozpoznawalne marki na rynku kosmetyków, chemii gospodarczej i wyrobów spożywczych, w zwiazku z intensywnym rozwojem zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za współtworzenie strategii marketingowej, monitorowanie rynku potencjalnych klientów, ich pozyskiwanie i utrzymywanie bieżących relacji handlowych.

Wymagania

- wykształcenia minimum średniego, - znajomości j.angielskiego w mowie i piśmie, - obsługi komputera (pakiet Office), - prawa jazdy kat. B - doświadczenie w B2B mile widziane

Oferujemy

- pracę w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej i stabilnej firmie, - podnoszenie kwalifikacji i umiejętności, - zatrudnienie etatowe, bardzo dobre środowisko pracy, - wynagrodzenie stałe + premie, - niezbędne wsparcie techniczne i marketingowe,

Poznaj

Drukarnia Grafpol to lider w swojej branży z portfolio klientów reprezentujących najbardziej rozpoznawalne marki na rynku krajowym i zagranicznym.