Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Specjalista d/s Logistyki

ZPTS ALPHA
małopolskie, Dobczyce, okolice Krakowa
praca stacjonarna
6186 dni temu

Ogłoszenie numer: 31927, z dnia 2007-07-09

ZPTS ALPHA

Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

Miejsce pracy: małopolskie, Dobczyce, okolice Krakowa

Opis stanowiska

- nadzór nad działem transportu od strony logistycznej, - nadzór nad dostawą i wysyłkami oraz bezpieczeństwem wyrobów dla klienta, - nadzór nad terminowością dostaw do klientów, - racjonalna gospodarka powierzonymi środkami transportu przy maksymalizacji czasu pracy, - przygotowywanie tygodniowych harmonogramów wysyłek.

Wymagania

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - biegła znajomość języka angielskiego,

Oferujemy

- prace w nowoczesnym zakładzie, - atrakcyjne wynagrodzenie, - atrakcyjne świadczenia socjalne ( bony towarowe, świąteczne, pożyczki bezprocentowe,