Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Darłowo
Specjalista d.s. sprzedaży i marketingu

Ośrodek Wczasowy Róża Wiatrów
Darłowo
praca stacjonarna
5084 dni temu

Ogłoszenie numer: 104336, z dnia 2010-06-30

Ośrodek Wczasowy Róża Wiatrów w Darłówku Zachodnim oferuje niepowtarzalną szansę osobie dynamicznej, kreatywnej i zorientowanej na osiągnięcie sukcesu zawodowego i finansowego przez objęcie stanowiska Specjalisty ds. Sprzedaży i Marketingu w obiekcie hotelowo-konferencyjno-rehabilitacyjno-wczasowym nad Morzem Bałtyckim

Miejsce pracy: Darłowo

Opis stanowiska

  • realizacja strategii sprzedaży zgodnie z polityką hotelu
  • sprzedaż usług hotelowych,konferencyjnych wczasowych,rehabilitacyjnych, wesel oraz innych spotkań
  • przygotowywanie ofert dostosowanych do potrzeb Klientów
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • odbywanie spotkań z pozyskanymi klientami
  • dbanie o dobry wizerunek firmy
  • realizację wyznaczonych celów sprzedażowych

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży w branży hotelarskiej
  • wykształcenie min. średnie
  • prawo jazdy kat. "B"
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • nastawienie na wyniki i samodzielność
  • dyspozycyjność
  • umiejętności pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • ciekawą pracę w renomowanej firmie
  • atrakcyjny system płacowy
  • pakiet szkoleń
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Wynagrodzenie

Od 1500 do 6000 PLN