Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista do spraw wdrożenia technologi Z-Wave

TECH STEROWNIKI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Małopolskie

62 dni temu

Firma zajmuje się produkcją mikroprocesorowych urządzeń elektroniki użytkowej. Jesteśmy największym w Polsce producentem sterowników do kotłów na paliwa stałe. Zaufały nam wiodące firmy kotlarskie w kraju i za granicą. Nasze urządzenia cechuje najwyższa jakość i niezawodność, potwierdzona wieloletnim doświadczeniem.

Pragniemy nawiązać współpracę z osobą specjalizującą się tworzeniu oprogramowania dla urządzeń wykorzystujących technologię Z-Wave.

Miejsce pracy: Wieprz k/Andrychowa / praca zdalna

Wymagania:
  • znajomość specyfikacji protokołu Z-Wave
  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla urządzeń korzystających z technologi Z-Wave
Zadania:
  • wsparcie zespołu deweloperów w początkowych etapach wdrażania technologi
  • wsparcie w trakcie rozwijania produktu.
  • wsparcie na etapie certyfikacji produktu.
Oferujemy:
  • udział w innowacyjnych projektach
  • przyjazną atmosferę pracy
  • współprace w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę, lub B2B  lub
  • współpracę na zasadzie płatnych konsultacji.
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Poznaj

Poznaj stanowisko: Wdrożeniowiec

Konsultant wdrożeniowiec zajmuje się wdrażaniem zintegrowanych systemów informatycznych (głównie klasy CMMS, EAM, ERP, ERP II, MRP), które służą do zarządzania przedsiębiorstwem. Do głównych obowiązków konsultanta należy: analiza potrzeb klienta oraz rozwiązanie problemów związanych z użytkowaniem systemu informatycznego, przygotowanie oferty lub prezentacji u klienta, opracowywanie analizy ...
Wdrożeniowiec Praca Wdrożeniowiec