Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. administrowania nieruchomościami

AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o.

Elbląg

18 dni temu

Ogłoszenie numer: 2260723, z dnia 2019-02-05

AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o.

Obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Elbląg

Opis stanowiska

Do zadań na stanowisku należeć będzie administrowanie i obsługa powierzonych nieruchomości, w szczególności:

  • zarządzanie nieruchomościami (w tym wspólnotami mieszkaniowymi),
  • bieżący nadzór nad nieruchomościami,
  • prowadzenie dokumentacji administracyjnej i eksploatacyjnej oraz ewidencji dot. nieruchomości,
  • współpraca z dostawcami usług związanych z utrzymaniem nieruchomości, negocjowanie warunków umów, nadzór nad ich właściwą realizacją,
  • przeprowadzanie wizji lokalnych nieruchomości, podejmowanie czynności mających na celu usunięcie awarii oraz jej przyczyn i skutków,
  • dokonywanie odczytów wskazań liczników,
  • rozliczanie kosztów dostawy mediów,
  • współpraca przy sporządzaniu planów rzeczowo-finansowych w zakresie utrzymania nieruchomości,
  • opisywanie faktur/rachunków pod względem rachunkowym zgodnie z zawartymi umowami,
  • bieżący kontakt z lokatorami,
  • bieżąca obsługa programu do obsługi nieruchomości.

Wymagania

  • minimum rok doświadczenia zawodowego związanego z nieruchomościami
  • licencja zarządcy nieruchomości (mile widziana) lub odbyty certyfikowany kurs zarządzania nieruchomościami lub studia podyplomowe z zakresu nieruchomości
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność, samodzielność, zaangażowanie

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet opieki medycznej.

Poznaj

AMW TBS KWATERA Sp. z o.o. powstała w 2002 r. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami różnego rodzaju. Dysponuje wykwalifikowaną kadrą, specjalistyczną wiedzą, sprawdzonymi procedurami oraz siecią biur na terenie całej Polski. Spółka wykorzystuje nowoczesne systemy informatyczne i proponuje rozwiązania adekwatne do potrzeb Klientów.

KWATERA to ekspert i doradca w zarządzaniu nieruchomościami. Gwarantuje utrzymanie wysokiego standardu świadczonych usług, kompleksowe zarządzanie  nieruchomościami, optymalizację kosztów eksploatacji, indywidualną obsługę Klienta oraz szeroki pakiet usług dodatkowych. Zapewnia komfort i bezpieczeństwo mieszkańcom oraz satysfakcję właścicielom nieruchomości.

KWATERA zarządza profesjonalnie i kompleksowo zasobem o łącznej powierzchni ponad 700.000 m². Od 2002 roku prowadzi działalność inwestycyjną i budowlaną stale rozszerzając zakres świadczonych usług. Od kilku lat Spółka specjalizuje się także w kompleksowej obsłudze mieszkań służbowych i mieszkań na wynajem, efektywnie zarządzając blisko 4.000 lokali. Jako stabilny i profesjonalny partner biznesowy zapewnia usługi na najwyższym poziomie.

Poznaj stanowisko: Administrator Nieruchomości

Administrator nieruchomości, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za sprawowanie bieżącego nadzoru nad obiektem, lub grupą obiektów o określonym charakterze; kamienicą, osiedlem mieszkaniowym, ośrodkiem rekreacyjnym, budynkiem o zastosowaniu przemysłowym lub halą produkcyjną czy magazynem. W zależności od rodzaju obiektów podległych osobie obsadzonej na tym stanowisku, jej codzienne obowiązki będą ...
Administrator Nieruchomości Praca Administrator Nieruchomości

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (755)
Wałbrzych (61)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (249)
Toruń (154)
Lubelskie:
Lublin (242)
Chełm (25)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (925)
Tarnów (55)
Nowy Sącz (69)
Mazowieckie:
Warszawa (2279)
Radom (163)
Płock (95)
Opolskie:
Opole (229)
Nysa (90)