• Kontroler finansowy / Analityk finansowy/ Specjalista ds. kredytów (k/m)

    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Wrocław
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Ciekawe projekty Prowadzenie projektów z zakresu finansowania nieruchomości komercyjnych we współpracy z zarządem, naszymi bankami partnerskimi i rynkiem kapitałowym Rozbudowa i utrzymanie naszej sieci kontaktów z bankami i instytutami kredytującymi Analiza projektu / Analiza danych...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Jaworzno Analityk Kredytowy Jaworzno
Specjalista ds. analizy kredytowej

Klient portalu Praca.pl
Jaworzno
praca stacjonarna
2229 dni temu

Ogłoszenie numer: 1937423, z dnia 2018-03-29

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy:

Miejsce pracy: Jaworzno

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie analiza wniosków pożyczkowych, wydawanie opinii kredytowych i podejmowanie decyzji kredytowych, przygotowywanie dokumentacji pożyczkowej dla pożyczek zabezpieczonych hipoteką, obsługa spraw członkowskich związanych z udzielonymi pożyczkami, w tym zabezpieczonymi hipoteką.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętności analityczne
  • sumienność, skrupulatność, terminowość, otwartość, komunikatywność
  • nastawienie na realizację celów
  • mile widziane wykształcenie w zakresie ekonomii, finansów, bankowości
  • mile widziane doświadczenie w zakresie udzielania i obsługi kredytów hipotecznych

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet socjalny
  • warunki zatrudnienia dostosowane do kompetencji kandydata
  • możliwość podnoszenia posiadanych kwalifikacji
  • przyjazną atmosferę pracy