Specjalista ds. controllingu

EUROKLIMAT

Suchy Las k/Poznania

28 dni temu

Ogłoszenie numer: 2669013, z dnia 2019-09-23

W związku z dynamicznym rozwojem firma EUROKLIMAT

wiodący wykonawca na rynku instalacji sanitarnych poszukuje kandydata
na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Suchy Las k/Poznania

Opis stanowiska

  • analiza i kontrola budżetów projektów budowlanych,
  • współudział w opracowywaniu budżetów oraz ich aktualizacjach,
  • raportowanie wyników finansowych oraz prognoz dla poszczególnych projektów,
  • przygotowywanie raportów finansowych i analiz na potrzeby zarządu oraz innych działów,
  • tworzenie oraz usprawnianie narzędzi controllingowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: ekonomia, finanse, controlling),
  • min.2 letnie doświadczenie w controllingu / finansach przedsiębiorstw
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel),
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
  • znajomość systemu ERP XL będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • pracę  w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę,
  • finansowanie ubezpieczenia na życie,
  • pakiety medyczne,
  • karty sportowe,
Specjalista ds. Controllingu to osoba, która uczestniczy w przygotowaniu budżetu i kontroluje jego realizację. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego, forecastu lub planu wieloletniego, monitorowanie wykonania budżetu, sporządzanie analiz ekonomicznych, ocenianie sytuacji finansowej, współpracuje z innymi działami w zakresie analiz ...
Praca Specjalista ds. Controllingu