Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej – Technical Writer

TECH STEROWNIKI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Wieprz k.Andrychowa

34 dni temu

Firma zajmuje się produkcją mikroprocesorowych urządzeń elektroniki użytkowej. Jesteśmy największym w Polsce producentem sterowników do kotłów na paliwa stałe. Zaufały nam wiodące firmy kotlarskie w kraju i za granicą. Nasze urządzenia cechuje najwyższa jakość i niezawodność, potwierdzona wieloletnim doświadczeniem.

Miejsce pracy: Wieprz k.Andrychowa

Wymagania:
  • Umiejętność sprawnego pisania i redagowania tekstów
  • Dobra znajomość zasad poprawnej polszczyzny oraz edycji tekstu
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office, w szczególności Microsoft Word
  • Zmysł graficzny i estetyczny
  • Wiedza i praktyczne umiejętności graficzne na potrzeby projektów
  • Umiejętność słuchania, podzielność uwagi
  • Kreatywność i umiejętność pozyskiwania informacji i treści
  • Samodzielność w działaniu, systematyczność, dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne – komunikatywność, łatwość nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji, elastyczność
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego
  • Obsługa programów graficznych: CorelDraw oraz pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, Indesign) będzie dodatkowym atutem
Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Tworzenie, edycja oraz aktualizacja dokumentacji technicznej (m.in. instrukcji dla użytkowników, instrukcji serwisowych)
  • Tworzenie plików graficznych, tabel oraz schematów niezbędnych do opracowania kompletnej instrukcji obsługi
  • Udział w wybranych konsultacjach technicznych dotyczących bieżącego projektu
  • Wsparcie merytoryczne w obszarze procesów i projektów wewnętrznych
Oferujemy:
  • Przeszkolenie w zakresie obsługi naszych urządzeń
  • Atrakcyjne warunki pracy w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. dokumentacji technicznej

Specjalista ds. dokumentacji technicznej zajmuje się przygotowywaniem oraz aktualizacją firmowej dokumentacji technicznej. Do jego obowiązków należy również kontakt ze zleceniodawcami i klientami oraz nadzór nad bazami danych, jak również uczestnictwo w procesie zarządzania informacjami o zmianach produktowych. Specjalista ds. dokumentacji technicznej ...
Specjalista ds. dokumentacji technicznej Praca Specjalista ds. dokumentacji technicznej

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (628)
Wałbrzych (60)
Legnica (106)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (223)
Toruń (140)
Lubelskie:
Lublin (233)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (787)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (1941)
Radom (175)
Płock (61)
Opolskie:
Opole (233)
Nysa (58)