Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Ekspansji

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp.k.

Gdańsk, Gdynia, Sopot

365 dni temu

Specjalista ds. Ekspansji

w Pionie Budowy i Rozwoju Nieruchomości

Trójmiasto- Gdańsk, Gdynia, Sopot

 

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, która stawia na efektywność, dynamikę i fair play. Nasz sukces w Polsce tworzy kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Dołącz do nas! Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

Jakie będą Twoje zadania:
  • dokonywanie analizy regionu, opracowanie strategii ekspansyjnej dla miast z podległego regionu
  • aktywne wyszukiwanie nieruchomości wielkopowierzchniowych (od 2000 m²) pod budowę obiektów handlowych Kaufland
  • weryfikacja i opiniowanie oferowanych nieruchomości, negocjacje warunków zakupu lub wynajmu oferowanych nieruchomości
  • współpraca w szerokim zakresie z odpowiednimi urzędami i instytucjami samorządowymi oraz państwowymi, tworzenie umów zgodnie z obowiązującymi wzorcami, samodzielne prowadzenie projektów ekspansyjnych
  • monitoring kosztów związanych z prowadzonymi projektami ekspansyjnymi, stałe monitorowanie sytuacji na rynku nieruchomości komercyjnych, prowadzenie wewnętrznych szkoleń fachowych.
Czego oczekujemy od Ciebie:
  • min. 2 - letniego  doświadczenia zawodowego w obszarze ekspansji i wyszukiwania nieruchomości wielkopowierzchniowych (od 2000 m²)
  • znajomości języka niemieckiego lub/i j.angielskiego na poziomie min.B2
  • prawa jazdy kat. B, gotowości do częstych wyjazdów służbowych (min. raz w tygodniu wizyta w Biurze Regionalnym w Poznaniu) oraz umiejętności pracy w terenie (Praca na terenie Trójmiasta, województwa Pomorskiego oraz Kujawsko-pomorskiego)
  • umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych, znajomości procesu inwestycyjnego na poziomie b. dobrym oraz procedur prawnych związanych z zawieraniem umów nieruchomościowych, samodzielności, elastyczności, umiejętności pracy w zespole, odporności na stres 
  • bardzo dobrej znajomości topografii Trójmiasta oraz woj. Pomorskiego - warunek konieczny.
Co Ci zapewnimy:

 

Czekają na Ciebie ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku. Obok różnorodnych możliwości rozwoju zapewnimy Ci atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny.

 

Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!

Aplikuj już dziś na www.kaufland.pl/kariera

Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości to osoba, która zajmuje się pozyskiwaniem nieruchomości dla potrzeb firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza rynku nieruchomości na wybranym terenie, wyszukiwanie atrakcyjnych ofert sprzedaży gruntów i budynków na wybranym terenie, negocjowanie cen zakupu nieruchomości, dopełnienie prawnych aspektów zakupu nieruchomości, ...
Praca Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości