Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista ds. Eksportu

FABA S.A.
mazowieckie, Baboszewo k/ Płońska
praca stacjonarna
4774 dni temu

Krajowy lider i czołowy europejski producent narzędzi do maszynowej obróbki drewna

Miejsce pracy: Baboszewo k/ Płońska

Zadania:
  • współtworzenie strategii rozwoju sprzedaży na rynkach zagranicznych;
  • nawiązywanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami;
  • obsługa handlowo – logistyczna klientów firmy;
  • prowadzenie negocjacji handlowych;
  • realizowanie planów sprzedaży;
  • dbanie o dobry wizerunek firmy, a także efektywna współpraca z innymi działami firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane wykształcenie techniczne o kierunku mechanicznym lub handlowe;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego, mile widziana znajomość języka hiszpańskiego lub niemieckiego;
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji;
  • gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych;
  • łatwość nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji;
  • mile widziana znajomość branży drzewnej;
  • mile widziane doświadczenie w handlu;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • kreatywność i samodzielność działania;
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • pracę w czołowej firmie w branży;
  • pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjne warunki pracy;
  • atrakcyjny system wynagrodzeń;
  • możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego;
  • możliwość uczestnictwa w tworzeniu nowych projektów.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)