Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Specjalista ds. hurtowej sprzedaży węgla

Unimot Express Sp. z o.o.
pomorskie
praca stacjonarna
4923 dni temu

Ogłoszenie numer: 122989, z dnia 2010-11-26

Firma UNIMOT Express Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: pomorskie

Nr Ref.: SW/10/2010

Opis stanowiska

  • Organizacja procesu hurtowej sprzedaży węgla,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Realizowanie planów sprzedaży

Wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w hurtowym obrocie węglem, oraz bardzo dobra znajomość branży,
  • Silna motywacja oraz gotowość do pracy w terenie,
  • Samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia oraz efektywnej organizacji pracy własnej,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętności obsługi komputera (Microsoft Office),

Oferujemy

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia