Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. informatycznych – Back-end Developer

Instytut Ochrony Środowiska - Państwowy Instytut Badawczy

Warszawa ul. Krucza 5/11D

30 dni temu

Ogłoszenie numer: 2393642, z dnia 2019-04-19

Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy

zatrudni w Zakładzie Monitoringu i Prognozowania w Gospodarce Odpadami IOŚ-PIB

specjalistę do pracy na pełny etat na stanowisko

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa ul. Krucza 5/11D

Nr Ref.: Rekrutacja – BK – Back-end Developer

Opis stanowiska

  • współprojektowanie i współtworzenie aplikacji, komponentów oraz usług,
  • dbanie o wysoką jakość kodu,
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z projektem.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość C # , ASP .NET Core MVC,
  • znajomość zagadnień związanych z protokołem HTTP, w tym tworzenia API REST,
  • umiejętność pracy w środowisku systemu Linux, korzystania z systemu kontroli wersji GIT,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz w zakresie czytania i rozumienia dokumentacji technicznej.

Dodatkowe pożądane predyspozycje kandydatów:

  • doświadczenie w pracy z Azure i Amazon Cloud,
  • doświadczenie w pracy w Dockerze,
  • dobra znajomość baz danych NoSQL - MongoDB,
  • umiejętność programowania obiektowego w PHP,
  • znajomość języka UML.

Oferujemy

  • atrakcyjne, wysokie wynagrodzenie,
  • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie
  • miłą atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • zajęcia językowe dofinansowane przez pracodawcę,
  • opiekę medyczną,
  • karnety sportowe.

Poznaj stanowisko: Programista C#

Język C#, inaczej C Sharp, jest obiektowym językiem programowania, służącym do tworzenia programów dla środowiska .NET Framework, DotGNU, czy Mono. Język C# funkcjonuje na wielu platformach systemowych, posiada też wiele cech wspólnych z Object Pascalem, czy C++. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem aplikacji, programów i systemów komputerowych, specjalizuje się obsłudze ...
Programista C# Praca Programista C#

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (643)
Wałbrzych (66)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (238)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (239)
Chełm (48)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (778)
Tarnów (104)
Nowy Sącz (89)
Mazowieckie:
Warszawa (2015)
Radom (171)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (225)
Nysa (80)