Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista ds. Informatyki

ADAL Sp. z o.o.
mazowieckie, Czosnów (okolice Nowego Dworu Mazowieckiego)
praca stacjonarna
3793 dni temu

Poszukuje pracownika na stanowiska

Miejsce pracy: Czosnów (okolice Nowego Dworu Mazowieckiego)

Nr Ref.: Infor 01//2014

Zadania:
  • Administrowanie siecią teleinformatyczną
  • Nadzór i ewidencja zmian w oprogramowaniu i sprzęcie teleinformatycznym
  • Wsparcie informatyczne użytkowników
  • Bieżące usuwanie awarii i usterek
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie (lub student ostatniego roku informatyki)
  • Dobra znajomość środowiska ERP (Softlab)
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność konfiguracji i instalacji w środowisku Windows
  • Skuteczność w diagnozowaniu i usuwaniu awarii sprzętu komputerowego
  • Oczekiwana znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Doskonała organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność generowania raportów zarządczych
Oferujemy:
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w pełnym wymiarze czasu pracy