Specjalista ds. IT

MALBOX The Stamping Company

Osiek k. Olkusza

36 dni temu

Firma „Malbox” The Stamping Company

Obecnie poszukuje Pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Osiek k. Olkusza
Zadania:
  • Instalowanie i konfigurowanie oprogramowania oraz sprzętów (hardware i software);
  • Diagnozowanie problemów ze sprzętem oraz oprogramowaniem i poszukiwanie skutecznych rozwiązań;
  • Przygotowywanie infrastruktury sieciowej;
  • Wspieranie procesu zamówień sprzętów oraz niezbędnych materiałów;
  • Wparcie techniczne w obszarze IT dla pracowników;
  • Przygotowywanie i nadzór nad wprowadzaniem nowych programów komputerowych.
Wymagania:
  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie kierunkowe – informatyk;
  • Ogólna znajomość zagadnień związanych z sieciami TCP/IP oraz podstawowych protokołów LAN/WAN;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej na stanowisku;
  • Zdolności organizacyjne, inicjatywa i umiejętności współpracy.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie od zaraz na umowę o pracę na pełen etat;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Zdobycie doświadczenia w firmie z branży motoryzacyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu wewnętrznego;
  • System nagród KAIZEN;
  • Szkolenia kierunkoe;
  • Pakiet socjalny: Ubezpieczenie grupowe, świadczenia i paczki świąteczne, dofinansowanie
    do kolonii dla dzieci;
  • Pakiet wsparcia dla osób niepełnosprawnych.
Koniecznym warunkiem jest umieszczenie w treści CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. IT, prowadzonego przez p. Zygmunt Solecki prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Zygmunt Solecki Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Export-Import „MALBOX”, adres wykonywania działalności: Osiek 212a, 32-300 Olkusz , NIP 6370004341, REGON 270064232. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/zostałem poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. IT
Specjalista ds. IT – pracownik na tym stanowisku jest odpowiedzialny za bezpośrednie wsparcie techniczne użytkowników, instalacje i konfiguracje sprzętu i oprogramowania, instalacje okablowania oraz konfigurację sieci LAN, WAN, Wybór i zakup sprzętu, oprogramowania i usług teleinformatycznych, prowadzenie ewidencji i rozliczanie zakupów sprzętu, oprogramowanie i usługi oraz pomoc przy wszelkich pracach działu ...
Praca Specjalista ds. IT