Specjalista ds. Jakości

AUDIT Doradztwo Personalne

Okolice Żar

13 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w okolicach Żar, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: okolice Żar

OPIS STANOWISKA:

  • proces zatwierdzania części (APQP), w portalach klienta i wewnętrznie
  • przygotowanie i uczestnictwo w audytach klienta
  • proces  reklamacyjny z linii klienta i wewnętrzny (zapewnienie ciągłości produkcji)
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją jakościową w podległym projekcie

WYMAGANIA:

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu bardzo dobrym w mowie i piśmie
  • mile widziana znajomość narzędzi jakościowych np. metodologia 8D, Ishikawa, 5 Why, Flow Chart, FMEA, Control Plan, SPC, MSA, R&R, PPAP
  • umiejętność prowadzenia auditów systemu i procesu (IATF16949; VDA 6.3)
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych,
  • znajomość programu SAP mile widziana
  • prawo jazdy kat. B

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...
Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości