Specjalista ds. jakości

Staamp Poland Sp. z o.o.

Błonie k. Warszawy

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 4208001, z dnia 2021-02-23

Firma Produkcyjna z branży Automotive specjalizującą się w wytwarzaniu komponentów z tworzyw sztucznych na pierwszy montaż dla największych światowych producentów samochodów, wraz z rozwojem i nowymi projektami uruchomieniowymi do jednego ze swoich oddziałów zlokalizowanego w Błoniu - zachodniej części Warszawy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Błonie k. Warszawy

Opis stanowiska

  • Zarządzanie reklamacjami klienta i kontakt z klientem (raport 8d, 3x5why, Ishikawa, 5W2H).
  • Zarządzanie dostawcami i reklamacjami do dostawców.
  • Wsparcie w zarządzaniu systemem jakości wg standardu IATF16949.
  • Wsparcie w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w firmie o profilu produkcyjnym min. 2 lata, mile widziane doświadczenie w branży automotive.
  • Znajomość normy ISO9001:2015, standardu IATF16949.
  • Znajomość narzędzi jakościowych 8D, 3x5why, Ishikawa.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Praca w godzinach 8-16.
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Pracę w wyjątkowo miłej atmosferze.
  • Pakiet  medyczny.
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia życiowego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiada za kontrolę przebiegu procesu produkcyjnego i zapewnienie odpowiedniej jakości wytworzonych produktów, zgodnie z obowiązującymi normami ISO i wymaganiami odbiorców. Określa standardy, które będzie musiał spełnić finalny produkt i dobrać narzędzia oraz model produkcji, który zapewni osiągnięcie tego celu. Na podstawie tych ustaleń tworzy kompleksowy plan procesu produkcji oraz ...
Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości