Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. kluczowych klientów i sieci aptek - KAS

EGIS Polska

Gdańsk, Gdynia

3 dni temu

Jesteśmy
firmą farmaceutyczną, o stabilnej
i znaczącej pozycji na rynku.
Stawiamy sobie ambitne cele i konsekwentnie je realizujemy.

Chcemy
być partnerem dla każdego pacjenta, lekarza i farmaceuty, oferując skuteczne i nowoczesne terapie. W naszym portfolio znajdują się leki z dziedziny kardiologii, psychiatrii, neurologii i onkologii.
POSZUKUJEMY
Specjalista ds. kluczowych klientów i sieci aptek - KAS
Teren pracy: Gdańsk, Gdynia, Toruń
Czym będziesz się zajmował/a:
 • Budowaniem i utrzymywaniem stałych relacji z sieciami aptek w celu realizacji planów sprzedaży zgodnie z polityką firmy;
 • Realizacją działań handlowych skierowanych do kluczowych klientów i sieci aptek zgodnie z wykorzystaniem dostępnych narzędzi;
 • Zapewnieniem dostępności produktów firmy w sieciach aptek;
 • Negocjowaniem umów i kontraktów a także kontrolowaniem postępu w ich realizacji;
 • Monitorowaniem i analizą sytuacji rynkowej.
Czego oczekujemy:
 • 2 lat doświadczenia w pracy z sieciami aptek na stanowisku Key Account Specialist lub Przedstawiciela Farmaceutycznego/Aptecznego lub pokrewnym;
 • Doświadczenia w sprzedaży produktów z branży farmaceutycznej np. produktów OTC i suplementów diety;
 • Bardzo dobrych zdolności interpersonalnych, komunikatywności;
 • Nastawienia na współpracę, umiejętności budowania długotrwałych relacji biznesowych, wysokiej świadomości biznesowej;
 • Dobrego planowania i priorytetyzowania zadań, nastawienia na realizację celu;
 • Umiejętności tworzenia i analizy raportów w Excel;
 • Praktycznej znajomość technik negocjacyjnych;
 • Wyższego wykształcenia i prawa jazdy kat. B;
 • Miejsce zamieszkania na terytorium pracy.
Co możemy zaoferować:
 • Pracę w dynamicznym i ambitnym zespole;
 • Realne do osiągnięcia cele sprzedażowe;
 • Pracę z rozpoznawalnymi i uznanymi na rynku produktami Rx i OTC;
 • Atrakcyjny system kwartalnych premii;
 • Wysokie standardy działania, pracę w stale rozwijającej się firmie;
 • Możliwość rozwoju zawodowego np. dzięki uczestniczeniu w szkoleniach a także w inicjowaniu i wdrażaniu zmian zwiększających skuteczność pracy;
 • Stanowisko pracy gwarantujące swobodę działania i samodzielność;
 • Pracę opartą na jasnych zasadach i wartościach w przyjaznej atmosferze;
 • Niezbędne narzędzia pracy (m.in. samochód służbowy, iPad);
 • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym pakietem benefitów.
Klikając przycisk „Wyślij/Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez Egis Polska sp. z o.o. w zakresie wykraczającym poza zakres danych określony w przepisach Kodeksu Pracy. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa.

Administrator danych. Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym jest Egis Polska sp. z o.o. („Egis”) z siedzibą w Warszawie (02-146) przy ul. Komitetu Obrony Robotników 45D.

Cel i podstawa prawna przetwarzania danych. Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz. W zakresie wskazanym w przepisach Kodeksu Pracy podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych są przepisy prawa. Podanie tych danych osobowych jest obowiązkowe w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek czy informacje o zainteresowaniach) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyrażasz wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Podanie tych informacji jest dobrowolne i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, po prostu nie umieszczaj ich w swoim zgłoszeniu.

Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem.

Możemy także przetwarzać Twoje dane osobowe w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, o ile roszczenia te będą dotyczyć postępowania rekrutacyjnego. W takiej sytuacji, podstawą przetwarzania Twoich danych osobowych jest nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obronie przed roszczeniami w postępowaniach przed sądami lub organami administracji.

Odbiorcy danych i przekazywanie danych do państw trzecich. Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom świadczącym na rzecz Egis usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych, podmiotom świadczącym usługi w zakresie rekrutacji, obsługi BHP i badań lekarskich. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Okres przechowywania danych. Jeżeli wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udziału w przyszłych rekrutacjach, Twoje dane będziemy przetwarzać przez okres 2 lat od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego. Jeżeli nie wyrazisz takiej zgody, to Twoje dane osobowe usuniemy niezwłocznie po zakończeniu procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz.

Twoje prawa. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, do żądania ich usunięcia i żądania ograniczenia przetwarzania. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz –w odniesieniu do danych osobowych przetwarzanych na podstawie Twojej zgody - prawo do przenoszenia podanych nam danych osobowych. Masz również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie. Masz prawo wycofać każdą z wyrażonych przez siebie zgód w dowolnym momencie. Aby to zrobić skontaktuj się z nami pod adresem: gdpr@egis.pl.

Zautomatyzowane podejmowanie decyzji i profilowanie: Twoje dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu zautomatyzowanego podejmowania decyzji i profilowania.

Kontakt z Egis. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez Egis lub chcesz skorzystać z przysługujących Ci praw skontaktuj się z nami pod adresem: gdpr@egis.pl.

Poznaj

EGIS Polska

EGIS Polska

Jesteśmy firmą farmaceutyczną, o stabilnej i znaczącej pozycji na rynku. Stawiamy sobie ambitne cele i konsekwentnie je realizujemy. Chcemy być partnerem dla każdego pacjenta, lekarza i farmaceuty, oferując skuteczne i nowoczesne terapie. W naszym portfolio znajdują się leki z dziedziny kardiologii, psychiatrii, neurologii i onkologii.

Proces rekrutacji

KrokAnaliza aplikacji i rozmowa telefoniczna
KrokPierwsze spotkanie
KrokDrugie spotkanie
KrokDecyzja

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Medyczny

Przedstawiciel Medyczny to osoba, która odpowiada za prezentowanie produktów medycznych firmy oraz zapewnianie wysokiego poziomu obsługi klienta i sprzedaży. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: promowanie i sprzedaż produktów medycznych firmy na wyznaczonym terenie, kreowanie marki firmy, ścisła współpraca ze środowiskiem medycznym oraz przygotowywanie ofert sprzedaży i ich wycena, a ...
Przedstawiciel Medyczny Praca Przedstawiciel Medyczny

Aplikujesz na ogłoszenie

Podobne oferty

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (632)
Wałbrzych (60)
Legnica (108)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (224)
Toruń (140)
Lubelskie:
Lublin (235)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (792)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (1947)
Radom (176)
Płock (61)
Opolskie:
Opole (233)
Nysa (58)
Podkarpackie:
Rzeszów (166)
Przemyśl (34)
Podlaskie:
Białystok (146)
Suwałki (40)
Łomża (29)
Pomorskie:
Gdańsk (506)
Gdynia (289)
Słupsk (66)
Śląskie:
Katowice (620)
Częstochowa (156)
Świętokrzyskie:
Warmińsko-mazurskie:
Olsztyn (183)
Elbląg (87)
Ełk (47)
Wielkopolskie:
Poznań (599)
Kalisz (96)
Konin (54)
Zachodniopomorskie:
Szczecin (376)
Koszalin (122)
Kołobrzeg (54)
Auchan (143)
Tesco (46)
Inditex (28)
Leroy Merlin (108)
Bricoman (10)
STRABAG (9)
ABB (12)
Accenture (72)
Carrefour (167)
PKO BP (318)
PwC (18)
KPMG (23)
Orange (48)
IKEA (51)
Budimex (1)

Rekrutują z Praca.pl