Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Valentis Polska Spółka z o.o.

Lubuskie

3 dni temu

Valentis to szwajcarska firma z długoletnią tradycją na rynkach europejskich. W związku z dynamicznym rozwojem firma Valentis Polska, rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko:

Zadania:
  • realizacja założonych celów biznesowych (m.in. sprzedażowych)
  • projekcja sprzedaży w cyklach miesięcznych, kwartalnych, rocznych
  • budowanie efektywnych relacji z klientami aptek sieciowych
  • optymalizacja zapasów w aptekach sieciowych
  • aktywna współpraca z zespołem przedstawicieli  medycznych oraz pozostałymi działami w Firmie
  • systematyczna analiza dostępności produktów Firmy w podległych aptekach
  • aktywne i skuteczne uczestnictwo w akcjach promocyjno – reklamowych i imprezach wystawienniczo – targowych,
  • poprawne i terminowe rozliczenia promocji u klientów
  • terminowość i poprawność raportowania
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy w aptekach sieciowych min. 1 rok
  • dyspozycyjność i umiejętność samodzielnej pracy
  • zorientowanie na wynik, zaangażowanie i pracowitość
  • umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji z klientem, opartych o wiedzę merytoryczną
  • zdolności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • wysoka motywacja oraz chęć samodoskonalenia
  • prawo jazdy kat. B. oraz gotowość do pracy mobilnej
Oferujemy:
  • duży zakres samodzielności
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • systematyczne szkolenia
  • samochód służbowy oraz telefon komórkowy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa firma farmaceutyczna, producent preparatu Flexus, laureat ogólnopolskiego konkursu „ZŁOTY OTIS 2011"

Specjalista do spraw kluczowych klientów zajmuje się bieżącą obsługą klientów kluczowych firmy, a także ich pozyskiwaniem. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada na zapytania ofertowe, negocjuje (w konsultacji z kierownikiem działu) warunki oferowanych usług, podpisuje umowy i utrzymuje stały kontakt z najważniejszymi dla firmy klientami. Specjalista ds. kluczowych klientów jest członkiem zespołu powołanego ...
Praca Specjalista ds. Kluczowych Klientów